+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Dostarczane kolory
Materiał
 

Pomosty magazynowe i stalowe pomosty robocze
Pomosty magazynowe gwarantują dużą ilość miejsca, przestrzeni i elastyczność. Systemy zabudowy mają swój wkład w inteligentne wykorzystanie istniejących powierzchni przemysłowych. Obok pomieszczeń produkcyjnych jak biura halowe i kontenery znajdują się stalowe pomosty robocze, oferujące równie wiele możliwości inteligentnego zagospodarowania miejsca. Pomosty magazynowe generują dodatkowe powierzchnie magazynowe w obrębie hal oraz pozwalają na umieszczenie na nich wyżej położonych pomieszczeń biurowych. Istotna rolę przy wyborze pomostu magazynowego odgrywają normy i przepisy z zakresu bezpieczeństwa. Stalowy pomost roboczy jest w tym wypadku zawsze bezpiecznym i profesjonalnym wyborem. Wsporniki i rygle takiego stalowego pomostu roboczego wykonane są ze stali walcowanej na ciepło (patrz np. ten pomost magazynowy). Lakierowanie proszkowe zapewnia dużą odporność i wytrzymałość powierzchni na intensywne obciążenia. Należy przy tym zwrócić uwagę na jakość wykładzin podłogowych. Odpowiednio grube, standardowe płyty wiórowe, łączone na wpust i pióro zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Elastyczne systemy modułowe
Podczas wybierania pomostów należy sięgać po systemy z możliwością rozbudowy, gwarantujące elastyczne wykorzystanie przestrzeni. W ten sposób dodatkowe moduły można dostawiać w razie konkretnego zapotrzebowania. Korzystnym rozwiązaniem są konstrukcje łączone śrubowo, umożliwiające przemieszczanie poszczególnych elementów bez długotrwałych czynności związanych z ich demontażem. Dzięki pomostom możliwe jest tworzenie nowych przestrzeni, w krótkim czasie i bez dużych nakładów. Dla zakładów, pracujących na ograniczonej przestrzeni, o często zmieniających się stanach magazynowych, system modułowy stanowi duże ułatwienie i oszczędność kosztów. Optymalne wykorzystanie danej przestrzeni przy zastosowaniu pomostów pozwala na zrezygnowanie z utrzymania powierzchni magazynowych i związanych z tym kosztów. Dodatkowo pozwala wyeliminować pustostany magazynowe. Fachowe wyposażenie dodatkowe w formie odpowiednich elementów schodów i poręczy oraz stacji przelotowych, doskonale uzupełniają system modułowy pomostów. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo profesjonalne pomosty magazynowe wysokiej jakości.

Stalowe pomosty robocze

Dzięki naszym pomostom magazynowym inteligentne wykorzystanie przestrzeni nie stanowi absolutnie żadnego problemu. Oferowane przez nas pomosty pozwolą na uzyskanie dodatkowej powierzchni magazynowej w halach lub biurach. Nasze systemy modułowe to gwarancja elastyczności i optymalizacji kosztów. Dzięki nim uzyskają Państwo dokładnie tyle dodatkowej przestrzeni, ile trzeba.
Znaleziono 2 artykuł/-y/ -ów
| | |
Pomost magazynowy
przęsło podst.
netto
od 11.010,-
Pomost magazynowy
przęsło dodatk.
netto
od 10.250,-
Poradnik Zakupowy w kategorii Stalowe pomosty robocze
Znaleziono 2 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów