+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Systemy zabudowy do optymalnego podziału pomieszczenia
Systemy zabudowy tworzą funkcjonalną wartość dodatkową w każdym pomieszczeniu, które można korzystnie podzielić. Nie tylko zleceniodawcy z branży przemysłowej i handlowej potrafią docenić zalety indywidualnego urządzenia pomieszczenia, również urzędy, gminy i stowarzyszenia dostrzegają możliwości funkcjonalnych rozwiązań przejściowych podczas przebudowy lub tymczasowo zmienionego przeznaczenia pomieszczenia z funkcjonalnym wyposażeniem. Nasze systemy zabudowy są projektowane indywidualnie pod kątem wymagań Klienta, jednak zawsze z zastosowaniem pomysłowego systemu. W ten sposób kupując systemy zabudowy w naszym sklepie internetowym, można stworzyć bardzo ekonomiczne rozwiązania o bogatej funkcji użytkowej. Stosując elastyczne systemy ścianek działowych, które zaprojektowano z myślą o takich aspektach jak optymalna różnorodność, oszczędność miejsca i ekonomiczność, można niezależnie od założeń budowlanych zareagować na nowe formy pracy i struktury w firmie. Możliwości konfiguracyjne i użytkowe ruchomych systemów zabudowy w naszym sklepie internetowym są praktycznie niewyczerpane. Dzięki wykończeniu pasującymi materiałami oraz instalacji z możliwością dopasowania otrzymują Państwo korzystny kompletny system podziału o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki niemu systemy zabudowy nadają się szczególnie do sal konferencyjnych i biur łączonych, ponieważ można je szybko i efektywnie zmontować i zdemontować.

System zabudowy kontenerów magazynowych – optymalne rozwiązanie przejściowe
Również kontenery magazynowe można wykorzystać jako rozwiązania systemowe na place budowy, do rozbudowy magazynów itp. Taka forma kontenera nadaje się w szczególności do udostępnienia w krótkim czasie i w nieskomplikowany sposób przestrzeni transportowej lub magazynowej. Dzięki nim można zmniejszyć koszty transportu, czas montażu i bardzo szybko rozpocząć korzystanie. Korzyści wynikające z zastosowania kontenera magazynowego widać w szczególności w przypadku prac w różnych lokalizacjach. Kontenery magazynowe, zwane czasem „cudem przestrzeni'', są z powodzeniem wykorzystywane w branży turystycznej, sportowej oraz przy organizacji imprez, jako kontener na sprzęt, magazyn na dokumenty lub miejsce do przechowywania wyposażenia dodatkowego. Kontenery magazynowe coraz częściej wykorzystywane są jako kontenery biurowe. Zwłaszcza na placach budowy, gdzie w krótkim czasie należy udostępnić przestrzeń na cele administracyjne i projektowe, kontener staje się częstym miejscem pracy. Wszystkie oferowane przez nas warianty są oczywiście solidnie wykonane i w krótkim czasie mogą być wykorzystane do składowania materiałów, sprzętu i wyposażenia. Kontenery magazynowe oferują wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą szybkie i niedrogie udostępnienie przestrzeni. Po rozłożeniu kontenerów magazynowych można zaoszczędzić koszty montażu i transportu.

Systemy zabudowy

Systemy zabudowy są rozwiązaniem nadającym się do każdego typu pomieszczeń – czy małe biuro w hali produkcyjnej, sanitariat w warsztacie samochodowym czy kontener do krótkotrwałego magazynowania artykułów na zewnątrz. U nas znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy tego innowacyjnego systemu.
Nasze kategorie produktów
Biura halowe
Systemy ścianek działowych i biura halowe umożliwią Państwu stworzenie ...
Kontener magazynowy
Mała przestrzeń do składowania to problem wielu z nas. Dobrym rozwiązaniem tego ...
Kraty ochronne
Bezpieczne ogrodzenie czy krata ochronna to nieodzowny element ochrony osób i ...
Stalowe pomosty robocze
Dzięki naszym pomostom magazynowym inteligentne wykorzystanie przestrzeni nie ...
Zasłony paskowe
Zasłony paskowe to idealna ochrona maszyn oraz możliwość oddzielania hal. ...
Porównanie produktów