+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Dostarczane kolory
Dostarczane kolory wewnętrzne, zewnętrzne i kolory drzwi
Instalacja elektryczna
Kolor blach ściennych
Maks. wys. ściany
Materiał
Rodzaj drzwi
Szerokość
Wersja budynków uniwersalnych / biur halowych
Wersja elementu
Wersja sufitu
Wys. balustrady
Wys. drzwi
Wys. wewn.
Wysokość
 

Biura halowe i budynki uniwersalne z systemów ścianek działowych
Biuro halowe to możliwość przeniesienia codziennej pracy biurowej, generowanej w praktycznych procesach roboczych, w same centrum wydarzeń. Przykładem jest to wolnostojące, czterostronne biuro halowe. To tutaj kierownik zmiany odnotuje ilość dziennej produkcji, zaplanuje przydział pracowników i rozpisze plany produkcji. Przy tym zachowa nad wszystkim pieczę a w razie problemów szybko dotrze na miejsce. W dobrze zorganizowanym przedsiębiorstwie na bieżąco pojawiają się nowe instalacje produkcyjne oraz zachodzą przemiany, wymagające nowej organizacji stanowisk pracy. Należy być przy tym zachować elastyczność i produktywność. Szybko instalowane gotowe pomieszczenia, zaprojektowane do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, zapobiegną długim okresom przestoju i długotrwałym pracom montażowym. Budynki uniwersalne, biura halowe i portiernie w systemie modułowym optymalizują konieczne zmiany w zakładzie. Systemy ścianek działowych umożliwiają indywidualną rozbudowę i przebudowę w zależności od danych okoliczności. Istnieje możliwość nowego wyposażenia hal przemysłowych, zgodnego z ekonomicznym punktem widzenia, prowadzącego do zoptymalizowania produkcji. Biura halowe powodują skrócenie długich dróg w obrębie zakładu. Budynki uniwersalne w systemie modułowym pomogą zbliżyć do siebie oddziały i oszczędzać ważny czas. Dodatkowo przejrzyście zbudowany system w obrębie zakładu produkcyjnego stanowi doskonałą wizytówkę firmy.

Biura halowe dla lepszego wykorzystania przestrzeni
Przestrzeń jest potrzebna, niezależnie czy w małej chatce czy w dużej hali. Sklep internetowy oferuje w kategorii biur halowych kompleksowy asortyment systemów zabudowy, umożliwiający stworzenie przejrzystego podziału przestrzeni. Różnego rodzaju systemy modułowe oraz pomieszczenia gotowe umożliwiają dokładne rozplanowanie dostępnej przestrzeni podstawowej wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz jej optymalne wykorzystanie. Już istniejące biura halowe i budynki uniwersalne można dowolnie rozbudowywać. Zachęcamy do zapoznania się z różnorodną ofertą KAISER+KRAFT, dzięki której stworzą Państwo elastycznie zorganizowane przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne, zorientowane na przyszłość. Biura halowe, budynki uniwersalne i system modułowy, posiadający nakierowane produkty pozwalające na organizację i optymalizację pomieszczeń produkcyjnych.

Biura halowe

Systemy ścianek działowych i biura halowe umożliwią Państwu stworzenie oddzielonych od siebie obszarów w przestrzeniach produkcyjnych i halach przemysłowych, gwarantując więcej miejsca, ciszę i zwiększoną produktywność zespołu. Dzięki nim mają Państwo na oku wszystkie procesy robocze i mogą się skoncentrować na głównych zadaniach. A jeśli zrobi się zbyt głośno – wystarczy zamknąć drzwi.
Znaleziono 22 artykuł/-y/ -ów
| | |
Systemowa ścianka działowa
element ścianki pełnej
netto 692,-
Systemowa ścianka działowa
element ścianki szklanej, szyba pojedyncza
netto od 1.230,-
netto 6.390,-
Systemowa ścianka działowa
element ścianki szklanej, szyba podwójna
netto od 1.660,-
netto od 15.270,-
netto od 18.790,-
netto od 22.300,-
Pojemnik uniwersalny
zamknięty z 4 stron, z drzwiami
netto 6.260,-
Pojemnik uniwersalny
zamknięty z 3 stron
netto 4.990,-
Pojemnik uniwersalny
wersja otwarta
netto 3.800,-
System ścianek działowych, elastyczny, grubość ścianki 82 mm
element drzwi pojedynczych, wys. x szer. 2093 x 936 mm
netto od 4.560,-
System ścianek działowych, elastyczny, grubość ścianki 82 mm
podwójny element drzwiowy, wys. x szer. 2093 x 1789 mm
netto od 8.210,-
netto od 16.950,-
Znaleziono 22 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów