+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Dł. trawersy
Głębokość
Materiał
Nośność przęsła
Obc. półki
Rodzaj regału
Szerokość
Wysokość
 

Regały paletowe – wydajne składowanie – elastyczny układ – odpowiednie materiały
Regały paletowe i regały wspornikowe o różnej nośności i wysokości zapewniają elastyczne użytkowanie i dobre dostosowanie do warunków przestrzennych i innych elementów wyposażenia magazynu. Profesjonalne regały magazynowe są niezbędne do składowania palet o różnej nadbudowie i różnym ciężarze. Ponieważ liczba sztuk i wolumen składowanych towarów może się często zmieniać, elastyczność systemów regałów, które można rozbudowywać oraz szybko składać, rozkładać i przebudowywać, stanowi prawdziwą zaletę. Jeśli część regałów paletowych nie jest w danej chwili potrzebna, można je łatwo i szybko zdemontować i przechowywać w sposób oszczędzający miejsce. To bardzo praktyczne rozwiązanie, kiedy dane pomieszczenie musi być tymczasowo udostępnione na inne cele. Z drugiej strony, gdy potrzeba więcej przestrzeni magazynowej, regały paletowe można systematycznie rozbudowywać. Aby sprostać specjalnym wymaganiom dotyczącym składowania poszczególnych towarów, oprócz stabilnych konstrukcji ramowych konieczny jest również przemyślany wybór różnorodnych półek regałowych. Wybór ten rozciąga się od półek z płyty wiórowej, przez ruszty kratowe aż po panele i nakładki z blachy stalowej do regałów do dużych obciążeń. W każdej z tych kategorii można wybrać różną głębokość półek i grubość materiału. Uwzględniono przy tym wszelkie decydujące kryteria, takie jak cyrkulacja powietrza, nośność i rozmiary składowanych towarów, a zastosowane materiały odpowiadają obowiązującym wymogom.

Używanie regałów paletowych: bezpieczeństwo ponad wszystko

Ponieważ regały paletowe muszą utrzymać ciężar do 10.000 kg, sprawdzone materiały i odpowiednie pod względem statycznym nadbudowy stanowią niezbędny podstawowy warunek bezpiecznego składowania. Wysokie wymogi bezpieczeństwa w obszarze magazynu mają swoje uzasadnienie. Nadzór przez akredytowanych inżynierów kontroli oraz ścisłe przestrzeganie norm i wytycznych DIN stanowią gwarancję najwyższego bezpieczeństwa pracowników i materiału. Kotwy bolcowe do zamocowania w podłożu oraz zderzaki zainstalowane w obszarze dróg transportowych znacznie zmniejszają ryzyko wypadków. Zgodnie z wytycznymi BGR-234 odpowiedni element do ochrony przed uderzeniem należy zamocować przy drogach na początkowym i na końcowym wsporniku regału. Zespawane ramy wspornikowe zapewniają dużą stabilność oraz trwałość regałów paletowych. Postawcie Państwo na bezpieczeństwo i podczas wyboru wyposażenia magazynu zaufajcie sprawdzonej jakości oferowanej przez KAISER+KRAFT.

Regały paletowe

Regały paletowe charakteryzują się dużą nośnością oraz bardzo dużą solidnością. Dodatkowo są wyjątkowo elastyczne oraz posiadają możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły oraz wyposażenia w zależności od potrzeb. Z chęcią pomożemy Państwu zaprojektować regał paletowy – zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi!
Znaleziono 27 artykuł/-y/ -ów
| | |
Rama wspornikowa
wys. ramy 2500 mm
netto
od 429,-
Rama wspornikowa
wys. ramy 3000 mm
netto
od 490,-
Rama wspornikowa
wys. ramy 3500 mm
netto
od 551,-
Regał paletowy
kompletny regał
netto
2.890,-
Rama wspornikowa
wys. ramy 4000 mm, nośność przęsła 8391 kg
netto
od 614,-
Rama wspornikowa
wys. ramy 4500 mm
netto
od 735,-
Rama wspornikowa
wys. ramy 5000 mm
netto
od 815,-
Regał paletowy
przęsło dodatkowe
netto
1.380,-
Regał do wjeżdżania
głęb. regału 1740 mm, głęb. 2 palet
netto
od 2.020,-
Regał do wjeżdżania
głęb. regału 2590 mm, głęb. 3 palet
netto
od 2.830,-
Regał do wjeżdżania
głęb. regału 3440 mm, głęb. 4 palet
netto
od 3.450,-
Regał do wjeżdżania
głęb. regału 4290 mm, głęb. 5 palet
netto
od 4.080,-
Rama wspornikowa
wys. ramy 4000 mm, nośność przęsła 10687 kg
netto
od 679,-
Kompletny regał paletowy
stal, lakierowana żywicą syntetyczną
netto
od 1.390,-
Znaleziono 27 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów