+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Regały – magazyn z systemem regałowym, biuro, wyposażenie sklepu
Regały jako system porządkujący i magazynujący stanowią produkt uniwersalnego zastosowania. Znajdują one zastosowanie w pomieszczeniach biurowych lub archiwach, halach fabrycznych lub magazynowych. Równie bogaty jest wybór regałów w KAISER+KRAFT. W biurze regały biurowe umożliwiają przejrzyste porządkowanie dokumentów i segregatorów na akta. Do warsztatu nadają się dodatkowo szyny ścienne lub regały stojakowe na przejrzyste skrzynki, które dzięki rolkom można przenieść tam, gdzie są one potrzebne. Regały i systemy regałów można dopasować indywidualnie. Stosując regały narożne, każdy kąt przestrzeni magazynowej zostanie idealnie wykorzystany. Regały biurowe, regały paletowe lub regały wspornikowe: zarówno do najtrudniejszych warunków przemysłowych i modnego wyposażenia biura można tu znaleźć odpowiedni produkt.

Regały do łączenia wtykowego, śrubowego i jako system modułowy
Regały w naszym sklepie internetowym są dostępne jako regały wtykowe, regały skręcane lub w kompaktowym systemie modułowym. Dzięki występowaniu w różnych wersjach można dopasować je do wymagań na miejscu pod względem wysokości, głębokości oraz szerokości i stabilności. Regały systemowe można również w bardzo łatwy sposób rozbudować w późniejszym czasie. Ponieważ regały w systemie modułowym można przy samodzielnym montażu zestawić z innymi systemami, należy podczas ich wyboru zwrócić szczególną uwagę na takie szczegóły jak wzór szyn, profile podstawy i trawersy. Stosując półki drewniane lub płyty wiórowe można w razie konieczności zmniejszyć szerokość regału. W warsztacie oraz w biurze regały w systemie modułowym dają możliwość szybkiej reakcji na często zmieniającą się potrzebę zmiany aranżacji. W ofercie są również dostępne odpowiednie regały na kółkach lub wózki skrzyniowe. W sklepie internetowym znajdą Państwo optymalne regały, spełniające indywidualne wymagania. Niezależnie od tego, czy jest to małe pomieszczenie na kartotekę z regałem piwnicznym, czy regały magazynowe wypełniające cały magazyn: produkty dostawców KAISER+KRAFT oraz marki własnej EUROKRAFT zapewniają wszystko, co konieczne do złożenia wybranego regału. Oczywiście dostępnyjest również szeroki wybór wyposażenia dodatkowego i zestawów uzupełniających. Dotyczy to w równym stopniu regałów na towary specjalne takie jak beczki, wanny lub opony, lub regały o dużej rozpiętości i regały tablicowe.

Regały

Proste. Stabilne. Solidne. Atrakcyjne i inteligentne. Takie są nasze regały. Na akta i palety. Do biura i magazynu. W systemie modułowym i pojedyncze. Oferujemy szereg indywidualnych rozwiązań, uwzględniających organizację oraz rozkład przestrzenny Państwa firmy.
Nasze kategorie produktów
Regały biurowe
Regały biurowe powinny charakteryzować się ciekawym wzornictwem, solidnym ...
Regały do dużych obciążeń
Nasze regały do dużych obciążeń z pewnością ułatwią Państwu pracę. Rama ...
Regały na akta
Regały na akta to nasi towarzysze w biurowej codzienności, bez nich wciąż ...
Regały na skrzynki
Nasze regały ze skrzynkami to doskonałe miejsce na umieszczenie przejrzystych ...
Regały na towary specjalne
Zwykłe regały to nie miejsce na opony, beczki i małe beczki. Tu potrzebny jest ...
Regały o dużej rozpiętości
Podczas składowania dużych ładunków nie pomoże ani ich upychanie ani ...
Regały paletowe
Regały paletowe charakteryzują się dużą nośnością oraz bardzo dużą solidnością. ...
Regały skręcane
Nasze regały skręcane są łatwe w montażu i bardzo stabilne. Są szczególnie ...
Regały tablicowe
Jak dobrze, że istnieją stojaki do płyt i regały tablicowe, w innym wypadku ...
Regały wspornikowe
Składowane towary charakteryzują się zróżnicowaną długością, nasze regały ...
Regały w systemie modułowym
Co nie pasuje, to się dopasuje. Regały w systemie modułowym to idealne ...
Regały wtykowe
Regały wtykowe są bardzo szybko gotowe do użytku. Wystarczy kilka ruchów rąk i ...
Porównanie produktów