+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Format obrazu
 

Wózki projekcyjne

Przedstawiamy naszych mobilnych pomocników i towarzyszy Państwa nadchodzącej prezentacji. Wózki Beamer i wózki projekcyjne umożliwią transport projektorów i innych urządzeń projekcyjnych w wymagane miejsce. Na takim asystencie zawsze można polegać.
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
| | |
Wózek uniwersalny
z trzema poziomami
netto
889,-
netto
3.520,-
MAUL - Stolik pod projektor
zakres regulacji wysokości 750 - 1200 mm
netto
1.400,-
Wózek do projektorów do przezroczy / wózek Beamer
wys. x szer. x głęb. 882 x 508 x 432 mm
netto
996,-
Ekran projekcyjny
do podwójnego systemu szyn
netto
od 2.310,-
Wózek Beamer
zakres regulacji wysokości 800 - 1250 mm
netto
742,-
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
Wózek projekcyjny – cichy pomocnik podczas prezentacji!
Dobry wózek projekcyjny może zaoszczędzić nerwów – wiedzą to wszyscy ci, którzy chociaż raz tuż przed prezentacją próbowali rozpaczliwie uruchomić wiszący na suficie projektor. Dzięki wózkom projekcyjnym można sobie zaoszczędzić takich historii, ponieważ w razie problemów sprzęt projekcyjny jest zawsze w zasięgu ręki. Poza tym wózki projekcyjne zapewniają pełną elastyczność. Chcieliby Państwo używać projektora w różnych pomieszczeniach konferencyjnych? Żaden problem. W danym pomieszczeniu wystarczy ustawić stolik pod projektor w odpowiedniej odległości, by zapewnić bardzo ostry obraz na ścianie lub na ekranie – niezależnie od tego, gdzie Państwo się właśnie znajdują. Tego rodzaju wózki projekcyjne są zatem nieodzownym sprzętem nie tylko na targach i konferencjach, lecz również dla organizatorów seminariów, a także w szkołach i na uczelniach.

Z regulacją wysokości lub z możliwością pochylania: w wózkach projekcyjnych liczą się detale.
Na wózku projekcyjnym ustawia się sprzęt projekcyjny – jak dotąd, wszystko jasne. Niestety nie jest to aż takie proste, ponieważ przed zakupem powinni Państwo zastanowić się nad sposobem używania nowego stolika pod projektor. Ważną kwestią jest np. odpowiednia wielkość. Jeśli chcą Państwo ustawiać wózek projekcyjny z przodu pomieszczenia, powinni Państwo zwrócić uwagę na to, aby nikomu nie zasłaniał on widoku. Jeśli natomiast stolik pod projektor ma stać z tyłu, należy dopilnować, by był on wystarczająco wysoki – w przeciwnym razie siedzący przy stole słuchacze mogą zasłaniać obraz wyświetlany na ekranie. A jeśli w ogóle nie chcą się Państwo martwić o takie rzeczy, najlepiej od razu zdecydować się na model z regulacją wysokości. Ponadto w naszym asortymencie znajdą Państwo stoliki pod projektor z pochylanymi powierzchniami lub wielopoziomowe. Te ostatnie są praktycznym rozwiązaniem w sytuacji, gdy oprócz projektora lub projektora do przezroczy zechcą Państwo umieścić na wózku projekcyjnym również laptopa, wskaźnik laserowy lub ważne dokumenty. W zależności od wariantu swoje miejsce może tam znaleźć również dekoder, kamera lub monitory. Już teraz zachęcamy Państwa do znalezienia odpowiedniego modelu!
Porównanie produktów