+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Flip-charty, ścianki do prezentacji

Tablice flip-chart i ścianki do prezentacji stanowią media do prezentacji, których nie może zabraknąć w żadnej firmie. Podczas spotkania, za ich pomocą można zaprezentować i w łatwy sposób przedstawić pracownikom różne tematy.

 
Wszystkie tablice flip-chart firmy KAISER+KRAFT są magnetyczne, nadają się do stosowania ze zwykłym papierem flip-chart. Są dostępne w różnych wersjach, np. z wtykanymi ramionami bocznymi, systemem szyn podwójnych lub w wersji ruchomej na pięciu rolkach. Ścianki do prezentacji uzupełniają wybór możliwości Państwa prezentacji. Można do nich przypiąć wszelkiego rodzaju informacje. Dzięki podwójnym rolkom bieżnym z ustalaczem, ścianki można w każdej chwili przesunąć do innego pomieszczenia. 
 
Na tej stronie zestawiliśmy dla Państwa nasze najlepsze, aktualne oferty. Tutaj przejdą Państwo do pełnego asortymentu:
 
Obejrzyj cały asortyment

 


 

Białe tablice, tablice do przypinania pinezkami

Przy użyciu białych tablic oraz tablic do przypinania pinezkami, można zamocować informacje i zaprezentować je innym. W ten sposób można przejrzyście przedstawić na przykład plany pracy lub projektów. W firmie KAISER+KRAFT dostępne są tablice z korka lub filcu. W przypadku tych materiałów informacje są przypinane na ściance za pomocą pinezek. W przypadku tablic magnetycznych i białych tablic stosuje się magnesy. Tego rodzaju tablice można dodatkowo zapisać przy użyciu pisaków. Specjalne tablice ścienne, takie jak planery tygodniowe i roczne, zapewniają odpowiednią przejrzystość.

 

Pod marką własną office akktiv znajdą Państwo wysokiej jakości białe tablice Premium w różnych rozmiarach oraz tablice na pinezki Premium z różnych materiałów. Bardzo wysoką jakość otrzymają Państwo dzięki wysokowartościowym materiałom.

 

Na tej stronie zestawiliśmy dla Państwa nasze najlepsze, aktualne oferty. Tutaj przejdą Państwo do pełnego asortymentu:

 

Obejrzyj cały asortyment

 

 


Ekrany, wózki Beamer

Ekrany uzupełnią Państwa wyposażenie do skutecznej prezentacji. Firma KAISER+KRAFT oferuje Państwu powierzchnie do prezentacji w wielu różnych rozmiarach. Ekrany występują w zależności od modelu z 5 rolkami skrętnymi w celu mobilnego wykorzystania, na statywie lub do stałego zamocowania na ścianie lub suficie. Tablice projekcyjne można z kolei w bardzo łatwy sposób przymocować do ściany. Dzięki bogatemu asortymentowi znajdą Państwo odpowiedni produkt do prezentacji lub moderacji.

 

Rozsądnym wyposażeniem dodatkowym jest wózek, na którym można ustawić urządzenie projekcyjne, takie jak Beamer lub projektor do przezroczy. Wszystkie wózki projekcyjne mają bezstopniową regulację wysokości, przez co można je w wygodny sposób dopasować do panujących warunków.

 

Na tej stronie zestawiliśmy dla Państwa nasze najlepsze, aktualne oferty. Tutaj przejdą Państwo do pełnego asortymentu:

 

Obejrzyj cały asortyment