+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Długość
Kolor
Materiał
Nośność
Obciążenie stosu
Powierzchnia
Szer. najazdu strona węższa
Szer. najazdu strona wzdłużna
Szerokość
Wersja pojemników do ustawiania w stos
Wys. napełniania
Wys. podjazdu
Wys. stosu
Wysokość
 

Duże pojemniki do ustawiania w stos i pojemniki kratowe do transportu, magazynowania i prezentacji
Pojemniki kratowe i pojemniki do ustawiania w stos spotykane są w wielu różnych obszarach działalności. Pojemniki transportowe i do ustawiania w stos mogą ułatwić transport, magazynowanie oraz częściowo również prezentację towarów. Pojemniki magazynowe i palety są niezastąpionymi środkami roboczymi, gwarantującymi płynny obrót towarów oraz profesjonalne magazynowanie produktów. W skrzynkach magazynowych i pojemnikach kratowych można w przejrzysty i ergonomiczny sposób przechowywać towar oraz materiały zużywalne. Pojemniki transportowe w różnych wersjach mają zastosowanie zarówno w wewnątrzzakładowym jak i międzynarodowym przewozie towarów na szynach i drogach. Ze względu na konieczność magazynowania i transportu dużych ilości towarów duże pojemniki do ustawiania w stos są często stosowanymi środkami pomocniczymi. Pojemniki transportowe muszą spełniać warunki odpowiednie do ich zakresu zastosowania. Nie każdy pojemnik może być stosowany w każdym celu. Dla użytku wewnątrzzakładowego dostępna jest seria pojemników kratowych i do ustawiania w stos, wykonanych z różnych materiałów i posiadających różne nośności, dopasowanych głównie do utrzymania magazynu w przedsiębiorstwach, przez co nie podlegających przepisom norm międzynarodowych.

Pojemniki do ustawiania w stos umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni
Duże pojemniki do ustawiania w stos w formie pojemników kratowych nadają się do ochrony przed kurzem. Dzięki zastosowaniu oddzielnych, pojedynczych półek, innowacyjne konstrukcje umożliwiają składowanie kilku grup towarów wewnątrz jednego pojemnika kratowego. Pojemniki kratowe dostępne są w różnych rozmiarach, z różnym dnem oraz w wersjach składanych. Pojemniki do ustawiania w stos z pełną ścianką służą do przechowywania małych elementów i chronią towar przed zabrudzeniem i zagubieniem. Również w tym zakresie znajdują się duże pojemniki do ustawiania w stos o nośności do 2000 kg oraz wersje do dużych obciążeń, z możliwością przenoszenia dźwigiem. Uwzględnione zostały również kształty specjalne. Obok pojemników standardowych znajdują się szkielety na długie przedmioty ze ściankami wzdłużnymi, do ustawiania w stos, oraz od niedawna z bardzo stabilnymi i wytrzymałymi słupkami narożnymi. Tutaj wykorzystane zostały bardzo wytrzymałe materiały jak blachy stalowe i żelazo. Do transportu w międzynarodowym przewozie towarów oferujemy duże pojemniki do ustawiania w stos, zgodne z normą EUR, z możliwością wymiany powierzchniowej, umożliwiające sprawny przewóz towarów. KAISER+KRAFT oferuje Państwu sprawdzoną jakość i pojemniki magazynowe do każdego z możliwych zastosowań.

Duże pojemniki do ustawiania w stos

Pojemniki kratowe i pojemnik do ustawiania w stos zapewnią większą ilość miejsca i porządek w magazynie. Różnorodność zadań wykonywanych w magazynach wymaga odpowiedniego asortymentu, który znajda Państwo u nas: posiadamy różne rodzaje pojemników do ustawiania w stos i pojemników kratowych, zamkniętych i otwartych, o różnej nośności i pojemności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Znaleziono 64 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 1.160,-
Kratowy pojemnik składany
dł. x szer. 1200 x 800 mm, wys. użytk. 600 mm
netto
826,-
Kratowy pojemnik składany
dł. x szer. 1200 x 1000 mm
netto
od 892,-
Kratowy pojemnik składany
dł. x szer. 1150 x 800 mm, wys. użytk. 770 mm
netto
798,-
netto
od 965,-
netto
od 1.040,-
netto
722,-
netto
750,-
netto
884,-
netto
919,-
netto
od 880,-
netto
1.060,-
Kratowy pojemnik składany
dł. x szer. 1200 x 800 mm, wys. użytk. 975 mm
netto
1.150,-
Kratowy pojemnik składany
dł. x szer. 1200 x 800 mm, wys. użytk. 760 mm
netto
864,-
Nowość
Skrzynia kratowa, niska konstrukcja
1 ścianka wzdłużna składana do połowy
Cena na zapytanie
netto
715,-
Skrzynia kratowa, średnia konstrukcja
1 ścianka wzdłużna składana do połowy
netto
769,-
Skrzynia kratowa, średnia konstrukcja
1 ścianka wzdłużna składana w całości
netto
769,-
Skrzynia kratowa, niska konstrukcja
z 4 trwałymi ściankami
netto
700,-
Skrzynia kratowa, niska konstrukcja
1 ścianka wzdłużna składana w całości
netto
760,-
netto
od 1.020,-
netto
od 1.410,-
Pojemnik do ustawiania w stos, składany, dł. x szer. x wys. 1200 x 800 x 970 mm
ścianki boczne z kraty stalowej, ze zintegrowaną tabliczką
netto
1.120,-
netto
od 1.030,-
netto
od 1.130,-
netto
od 599,-
netto
807,-
Znaleziono 64 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów