+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Szerokość
Materiał
Długość
 

Papiery do pakowania, rolki tektury falistej

Rozerwane, zgniecione, wgniecione … wpadki z paczkami niestety się zdarzają, co nierzadko ma negatywny wpływ na wizerunek ich nadawcy. Niezawodne zabezpieczanie i ochrona towarów należą do priorytetów w wysyłce. W naszej ofercie znajdą Państwo równie niezawodne produkty, dzięki którym Państwa paczki zawsze dotrą do celu w nienagannym stanie.
Znaleziono 3 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 3 artykuł/-y/ -ów
Zabezpieczenie właściwym wyściełaniem
Papier pakowy i rolki tektury falistej w sposób optymalny zabezpieczają i wyściełają przesyłki. Jeśli używają Państwo kartonów o standardowych rozmiarach, między towarem a ścianką kartonu często powstają puste przestrzenie. Wystarczy wówczas wypełnić je tekturą falistą i papierem pakowym, aby chronić zarówno zawartość paczki, jak i sam karton. W ten sposób towary umieszczone w paczkach i mniejszych przesyłkach nie przesuwają się podczas transportu. Nie powstają również żadne rysy ani dziury w opakowaniu – co jest istotne, jeśli chodzi o dobre pierwsze wrażenie wywierane na odbiorcy przesyłki. Dzięki temu można nawet uniknąć zwrotów. W naszej ofercie znajdą Państwo klasyczny i wysokiej jakości papier pakowy w pojedynczych rolkach oraz w formie dużych rolek do pionowych stojaków. Wysoka jakość charakteryzuje również nasze rolki tektury falistej, które są elastyczne w użyciu i ekologiczne.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów