+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Wys. ładunkowa
Szerokość
Rodzaj produktu
 

Folie do obkurczania

Wysyłany przez Państwa towar potrzebuje dodatkowej warstwy opakowania? Proszę bardzo: produkty zawinięte w folię do obkurczania dotrą do celu bezpieczne i niezabrudzone a wysokiej jakości folia odporna na rozerwania zapewni, że towar będzie nieuszkodzony i szczelnie zamknięty.
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
Folia termokurczliwa do wszystkiego się dopasuje.
W magazynie czy też w dziale wysyłkowym opłaca się zawsze mieć na składzie folię do obkurczania. I to niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo folii do zabezpieczenia towarów na palecie przed spadnięciem czy też do ochrony produktów przed uszkodzeniami podczas całego transportu. Za pomocą naszych płaskich folii, węży termokurczliwych i pokryw termokurczliwych można w optymalny sposób zapakować przeznaczone do wysyłki towary duże i małe, zaokrąglone i kanciaste, ciężkie i lekkie. A ponieważ folia jest zgrzewana lub obkurczana pistoletem do obkurczania, przylega ona dokładnie do każdego kształtu. Sami Państwo sprawdźcie, jak nasze folie z PE potrafią się dopasować.
Pistolety do obkurczania znajdą Państwo natomiast w naszym wyposażeniu dodatkowym do pakowania.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów