+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Kolor
Materiał
Szerokość
Średnica
Wys. po złożeniu
Wysokość
 

Słupki odgradzające i słupki z kratą nożycową

Dużą pomocą w kwestii zachowania bezpieczeństwa niewątpliwie są słupki odgradzające. Intensywne kolory sygnałowe krat odgradzających, słupków, pałąków parkingowych i łańcuchów odgradzających czynią z nich bardzo dobrze widoczne przeszkody i stanowią element dobrze widocznego oznaczenia obszarów zagrożenia.
Znaleziono 25 artykuł/-y/ -ów
| | |
Poręcze
rurka pionowa A
netto
od 599,-
Poręcze
rurka pionowa B
netto
od 577,-
Poręcze
rurka poprzeczna
netto
od 711,-
Ogrodzenie toru jazdy
dł. x szer. x wys. 1210 x 400 x 810 mm
netto
374,-
Pałąk parkingowy
do zakotwienia
netto
od 923,-
Pałąk parkingowy
do wbetonowania
netto
od 1.170,-
System poręczy
Ø rurki poprzecznej 48 mm
netto
od 344,-
System poręczy
Ø rurki poprzecznej 60 mm
netto
od 353,-
Pałąk parkingowy, elastyczny
zamykanie różnymi kluczami
netto
od 1.120,-
Pałąk parkingowy, elastyczny
zamykanie jednym kluczem
netto
od 1.060,-
Pałąk parkingowy, przechylny
zamykanie różnymi kluczami
netto
od 898,-
Pałąk parkingowy, przechylny
zamykanie jednym kluczem
netto
od 898,-
Ogrodzenie toru jazdy
dł. x szer. x wys. 2200 x 500 x 850 mm
netto
949,-
Pława zabezpieczająca, dwustronna
wymiar króćca 60 x 60 mm
netto
230,-
Pława zabezpieczająca, dwustronna
wymiar króćca 40 x 40 mm
netto
230,-
Pachołek z PVC
fluorescencyjny, opak. 2 szt.
netto
od 268,-
Pałąk odgradzający, przechylny
zamykane różnymi kluczami
netto
841,-
netto
932,-
System poręczy
rurka stojąca do wbetonowania
netto
od 188,-
System poręczy
rurka stojąca do zakotwienia
netto
od 321,-
Pałąk parkingowy ze stali, składany
zamek bębenkowy zamykany różnymi kluczami
netto
od 652,-
Pachołek
składany, opak. 2 szt.
netto
od 125,-
Pałąk parkingowy ze stali, składany
zamek bębenkowy zamykany jednym kluczem
netto
od 646,-
Pachołek
odblaskowe, opak. 2 szt.
netto
od 277,-
Znaleziono 25 artykuł/-y/ -ów

Produkty do odgradzania stają na drodze zagrożeniuRozwój wypadków bywa błyskawiczny: niedoświadczony odwiedzający lub pracownik wybiera niewłaściwe drzwi lub nieodpowiednią drogę i natychmiast znajduje się w miejscu, gdzie nie powinien być, a gdzie może mu grozić niebezpieczeństwo. Dzięki jednoznacznym i wyraźnie umieszczonym kratom odgradzającym lub innym oferowanym przez nas produktom do odgradzania można być spokojnym o bezpieczeństwo w firmie – stają one bowiem na drodze wszelkiemu zagrożeniu.
Dlaczego produkty do odgradzania są tak ważne?Sprawa jest oczywista: aby zapewnić bezpieczeństwo w firmie, kraty odgradzające lub inne produkty do odgradzania stanowią nieodzowne wyposażenie. W jednoznaczny sposób sygnalizują one bowiem, gdzie czai się źródło zagrożenia. Ponadto zbędne są długie wyjaśnienia, które obszary są tymczasowo lub na stałe niedostępne – taśmy ostrzegawcze i odgradzające znacznie lepiej zasygnalizują tę wiadomość. Produkty do ogradzania dbają o bezpieczeństwo również wówczas, gdy do sytuacji zagrożenia już doszło.Niestety często dochodzi do wypadków z udziałem pojazdów transportu poziomego. Jeśli jednak wyznaczy się odpowiednio duży obszar, po którym poruszają się pojazdy, i oddzieli go od ścieżek odpowiednim oznakowaniem i produktami do odgradzania, pracownicy będą mogli bezpieczniej szukać ucieczki, zanim dojdzie do kolizji. Produkty do ochrony przed uderzeniami i osłony krawędzi zapobiegają zderzeniom bezpośrednio ze ścianą lub regałem i przejmują impet uderzenia, co z kolei znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń.Taką łączoną funkcję drogowskazu, strażnika i znaku kierującego w określone miejsce mogą pełnić wszystkie nasze produkty do odgradzania. Również tam, gdzie wolą Państwo udzielić wskazówek w dyskretny sposób niż wydawać instrukcje z wieloma wykrzyknikami.
Gdzie znajdę poszczególne rodzaje produktów do odgradzania?Do takich dyskretnych zadań nadają się m.in. nasze zrobione z tworzywa słupki z taśmą odgradzającą, dzięki którym można szybko, według potrzeb i w mobilny sposób oddzielić określone obszary wewnątrz i na zewnątrz. Pozwala to przykładowo w uprzejmy sposób powstrzymać klientów przed wchodzeniem w trakcie zwiedzania na określone obszary zakładowe – bez zbędnego straszenia ich.Sami Państwo widzicie, że KAISER+KRAFT to rzeczywiście najlepszy adres, pod którym można znaleźć wszelkiego rodzaju produkty do odgradzania zapewniające bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie zakładu. Podobnie jak przy każdym innym produkcie, również i tym razem chętnie służymy pomocą podczas wyboru. Zachęcamy do kontaktu z nami!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów