+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę
Kariera w KAISER+KRAFT
 

Oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości. Mamy również najlepsze oferty pracy!

Nasz cel jest jasny: Chcemy w przyszłości pozostać najlepszym dostawcą wyposażenia dla firm i przekonywać do nas naszych klientów – od mikroprzedsiębiorstw, aż po duże, renomowane koncerny – oferując najwyższej jakości usługi i znakomite produkty. I właśnie do tego potrzebujemy Ciebie!

 

Czy tak jak my nie możesz się doczekać, co przyniesie przyszłość? Dołącz do naszej międzynarodowej rodziny i pracuj z nami, aby inspirować naszych klientów i dalej rozwijać nasz model biznesowy – również w czasach ciągłych przemian, takich jak cyfryzacja itp.

 

Nasz wielki sukces zawdzięczamy naszym zaangażowanym pracownikom. Dlatego jako pracodawca oferujemy wiele różnych korzyści. Jesteśmy częścią dużej grupy przedsiębiorstw, na którą składają się różne marki i firmy w całej Europie specjalizujące się w sprzedaży różnorodnego wyposażenia dla firm. Wspólnie należymy do TAKKT AG, światowego lidera w specjalistycznym handlu wysyłkowym w branży B2B, którego roczny obrót wynosi ponad 1 mld EUR.

 

Czy w naszej drodze do przyszłości chcesz nas wesprzeć swoim zaangażowaniem? Zapoznaj się zatem z naszą firmą i licznymi interesującymi ofertami pracy:

 

» https://openfortomorrow.com/

 

 

W tej chwili brak ofert pracy lub żadna z ofert nie spełnia Twoich oczekiwań?
Dowiedz się tutaj więcej o nas jako pracodawcy, zajrzyj do nas wkrótce lub wyślij nam wiadomość.

 

Powiązania ze światem
Połączenie z przyszłością

Are you open for tomorrow?
We are: openfortomorrow.com

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów