+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych
  Drukuj stronę
Dojazd do firmy
Opis dojazdu do biura Kaiser + Kraft w Warszawie


Dojazd samochodem:

Nasze biuro znajduje się w samym centrum Warszawy w biurowcu "Wilcza" przy ul. Wilczej 50/52 na V piętrze. Na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską (punkt charakterystyczny - Rotunda PKO oraz Hotel Novotel dawny Hotel Forum ) należy jechać dalej ul. Marszałkowską w kierunku Placu Konstytucji. Przed Placem Konstytucji należy skręcić w prawo w ul. Wilczą i jechać do skrzyżowania z ul. Poznańską. Parking (płatny) przed biurowcem znajduje się na rogu skrzyżowania ul. Wilczej i Poznańskiej. Po zaparkowaniu prosimy o udanie się do głównego wejścia do biurowca skąd ochrona skieruje Państwa do naszej firmy na V piętrze (dojazd windą).


Dojazd środkami komunikacji publicznej:

Koleją:

Wysiąść na Dworcu Centralnym w Warszawie, skąd najszybciej można dojść pieszo (około 10 minut) kierując się Alejami Jerozolimskimi (po stronie hotelu Marriott) w kierunku hotelu Polonia. Przed hotelem Polonia skręcić w ul. Poznańską i następnie dojść do skrzyżowania z ul. Wilczą i dalej do biurowca (jak w opisie dojazdu samochodem)


Tramwaj:

Najlepiej dojechać do Placu Konstytucji i stąd następnie dojść do ul. Wilczej i kierować się do skrzyżowania z ul. Poznańską a dalej od parkingu jak w opisie dojazdu samochodem.


Metro:

Najlepiej dojechać do Stacji Metro Politechnika i stąd następnie pieszo do Placu Konstytucji, a dalej jak w opisie dojazdu tramwajem.

W razie problemów z dojazdem można zawsze do nas zadzwonić. Chętnie Państwu pomożemy.
Porównanie produktów