+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Zastosowanie
 

Listwy z gniazdami wtykowymi

Kiedy do biura lub zakładu dostarczane są nowe urządzenia i maszyny rozpoczyna się poszukiwanie listew z gniazdami wtykowymi. Znajdą je Państwo w naszej ofercie, obejmującej listwy gniazdami wtykowymi dla komputerów, lamp, wentylatorów, laminatorów itp., które wymagają podłączenia do sieci.
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
| | |
Listwa z gniazdami wtykowymi, 6 gniazd
wys. x szer. x głęb. 65 x 400 x 45 mm
netto
459,-
Listwa z gniazdami wtykowymi
6 gniazd, aluminiowa obudowa
netto
od 538,-
Nowość
Podwójne gniazdo wtykowe
do listwy zasilającej
netto
242,-
Nowość
netto
446,-
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
Prąd dla wszystkich dzięki listwom z gniazdami wtykowymi
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również listwy z gniazdami wtykowymi do zastosowania w biurze. Aby zapewnić każdemu wystarczająco dużo prądu do używanych w pracy urządzeń, niezbędne są wielokrotne gniazda wtykowe. Ponadto dzięki wyłączanym listwom z gniazdami wtykowymi można skutecznie oszczędzać prąd. Wykorzystanie wielokrotnych gniazd wtykowych z wyłącznikiem sprawia, że jednym ruchem dłoni odłącza się od prądu wszystkie urządzenia, dzięki czemu nie trzeba wyjmować z gniazdka kolejno każdej wtyczki. Zaleca się jednak ostrożność w przypadku tzw. kaskady, czyli szeregowego połączenia kilku listew. Należy bezwzględnie przestrzegać maksymalnego obciążenia bezpieczników i gniazd ściennych.

Profesjonaliści w pracy z urządzeniami IT
Przepięcia stanowią jedne z najpoważniejszych zagrożeń dla wysokiej jakości sprzętu elektrycznego. Zwłaszcza złożone instalacje, takie jak urządzenia IT są szczególnie wrażliwe na wzrost napięcia ponad wartość znamionową. Wystarczy jedno uderzenie pioruna w linię elektroenergetyczną, by nieodwracalnie uszkodzić sprzęt komputerowy. A można temu łatwo zapobiec dzięki listwom z gniazdami wtykowymi z ochroną przeciwprzepięciową – i kolejna burza nie jest już straszna. Przemyślane możliwości mocowania dostępnych w naszym sklepie internetowym listw z gniazdami wtykowymi ułatwiają praktyczny i elastyczny montaż oraz wykorzystanie tych urządzeń na łatwo dostępnych wysokościach.
Porównanie produktów