+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Głęb. siedziska
Kolor
Kolor powierzchni siedziska i oparcia
Materiał powierzchni siedziska i oparcia
Szer. blatu
Wys. siedziska
Wys. stołu
 

Zestawy mebli do stołówki

Człowiek jest istotą społeczną. Dlatego w odpowiedzi na wymóg bliskości i wspólnoty w naszej ofercie znajdą Państwo wygodne zestawy mebli do stołówki, które posłużą Państwa pracownikom do organizacji narad i dyskusji nad projektami, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Dodatkowo można się przy nich również posilić. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów umożliwiających stworzenie własnej „Business-Chill-Out Lounge''.
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów
| | |
Zestaw do siedzenia, miodowo brązowy
dł. x głęb. całk. 1800 x 1800 mm
netto
od 2.790,-
netto
od 2.320,-
Zestaw do siedzenia
stół i 2 ławki
netto
od 1.490,-
Zestaw do siedzenia - stół i ławki z oparciem
dł. x głęb. całk. 2200 x 2200 mm
netto
2.630,-
netto
2.990,-
Nowość
Zestaw do siedzenia
z 4 ławkami i stołem
netto
4.190,-
Nowość
netto
od 644,-
Nowość
Seria mebli na zewnątrz Viking
stół, dł. x szer. x wys. 2200 x 900 x 770 mm
netto
1.990,-
Nowość
Zestaw do siedzenia
stół z uchwytem na parasol przeciwsłoneczny i 2 ławkami
netto
1.880,-
netto
1.080,-
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów
Zestawy mebli do stołówki i kompletne oferty
Zestawy mebli do kantyny można spotkać na stołówkach i w pomieszczeniach socjalnych. Stoły i krzesła są w codzienności firmowej na porządku dziennym, jednak używa się ich również w wielu innych pomieszczeniach firmy zawsze wtedy, gdy pracownicy zbierają się na spotkania lub w celu realizacji projektów. Dostępne w naszej ofercie internetowej zestawy mebli do siedzenia zapewniają jednolity wygląd oraz gwarantują funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu i ponadczasowe rozwiązania. W asortymencie znajdą Państwo zestawy do stosowania na zewnątrz i wewnątrz firmy. Krzesła i stoły o wytrzymałych powierzchniach zapewniają długie użytkowanie zestawów, nawet w często wykorzystywanych pomieszczeniach firmy. W skład zestawów mebli do siedzenia wchodzą krzesła, które w celu zyskania miejsca można łatwo ustawić w stos. W zależności od liczby osób można również łączyć kilka zestawów ze sobą, tworząc jednolitą kompozycję. Do stosowania na zewnątrz oferujemy ławki i stoły z materiałów odpornych na warunki pogodowe. Zestawy do stosowania na zewnątrz tworzą przy tym kompletną ofertę, w której stoły i ławki są ze sobą połączone. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność i okazuje się pomocne podczas prac porządkowych i pielęgnacyjnych, ponieważ zestawy można przenieść jako całość, bez konieczności noszenia tam i z powrotem pojedynczych elementów.

Kompletne oferty z wysokiej jakości materiałów
Podczas wyboru materiałów KAISER+KRAFT przywiązuje największą wagę do trwałości i wytrzymałości stołów i krzeseł. Zestawy mebli do siedzenia zrobione są z odpornych na obciążenia stalowych rurek w połączeniu z lignofolem lub sklejką, a sprawdzone pokrycie melaminą zapewnia trwałą i ładną powierzchnię stołu. Profesjonalny dobór materiałów ułatwia czyszczenie, a dzięki ślizgaczom podłogowym z niebrudzącego tworzywa unika się brzydkich wgnieceń na wykładzinach. U nas znajdą Państwo zatem funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania do wyposażenia powierzchni firmowych.
Porównanie produktów