+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Materiał siedziska
Obicie
Wersja szkieletu
Wys. siedziska
 

Meble bistro

Elegancki i klasyczny, obecny w każdym barze i bistro, który ze zwykłej przestrzeni spotkań uczyni komunikatywny punkt spotkań dla pracowników: taboret barowy. To praktyczne siedzisko dla nowoczesnych, sprawdza się w każdej sytuacji: od szybkiej przekąski, przez krótką naradę aż po partnerskie spotkanie handlowe przy barze.
Znaleziono 7 artykuł/-y/ -ów
| | |
Najlepsza cena
Stołek barowy w kształcie litery Z
z obiciem o grubości 100 mm
netto
489,-
Stołek barowy
obicie ze sztucznej skóry
netto
488,-
Nowość
Stołek barowy EVORA
z obiciem, szkielet chromowany
Cena na zapytanie
Nowość
Stołek barowy z PP
wys. siedziska 730 mm
Cena na zapytanie
Stołek barowy z oparciem
siedzisko - buk, szkielet chromowany
netto
447,-
Znaleziono 7 artykuł/-y/ -ów
Stołki barowe do różnorodnych zastosowań
Bez stołków barowych bar nie jest barem, knajpka nie jest knajpką, a poczekalnia nie jest poczekalnią. Ten mebel do siedzenia jest chętnie używany w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych i bez wątpienia należy do najważniejszych produktów, jeśli chodzi o wyposażenie gastronomii. Stołki barowe już dawno nie są jednak zarezerwowane tylko do barów, pubów czy restauracji, ponieważ świetnie sprawdzają się również jako element wyposażenia wielu różnych pomieszczeń. Oczywiście krzesła do bistro nadal najczęściej spotyka się za barem, jednak te zajmujące niewiele miejsca stołki barowe mogą stanowić korzystną alternatywę również w pomieszczeniu socjalnym, na stołówce lub w zacisznym kącie korytarza. Krzesła i stoły barowe zapewniają ponadto luźną atmosferę i nadają np. pomieszczeniom socjalnym w Państwa firmie modny rozrywkowy wygląd. Dzięki temu można się łatwiej zrelaksować i wygodnie posiedzieć nawet w kącikach z tyłu pomieszczenia. Luźna aranżacja za pomocą stołków barowych zapewnia pracownikom nie tylko miejsce wyciszenia i relaksu, lecz również alternatywne miejsce do omawiania związanych z pracą zagadnień.

Odpowiedni design stołków barowych
Stołki barowe powinny oczywiście pasować do wybranej identyfikacji wizualnej firmy, zwłaszcza jeśli kupuje się ich znaczne ilości. Dlatego też w naszym sklepie internetowym oferujemy krzesła barowe w eleganckim designie, które – wykonane z drewna bukowego i z obiciem z imitacji skóry – mogą z powodzeniem konkurować ze zwykłymi krzesłami. Za pomocą stołków barowych i stołów do stania można umeblować najróżniejsze pomieszczenia, a dostępne w KAISER+KRAFT meble bistro zawsze przekonują wysoką jakością, dużą wytrzymałością i trwałością. Chromowane szkielety z rurki stalowej zapewniają pewny uchwyt i stylowy wygląd. Obicia z imitacji skóry na stabilnej wyściółce siedziska lub stołki barowe z oparciem dbają natomiast o wygodę siedzenia. Designerskie stołki barowe w kształcie litery Z lub drewniane stołki barowe bardzo łatwo jest dopasować do innych elementów wyposażenia, tak aby powstał spójny wizerunek, co jest normą w przedsiębiorstwach, zakładach i w gastronomii. Wybór wydaje się trudny? Zachęcamy zatem do skorzystania z praktycznej porównywarki artykułów, gdzie mogą Państwo porównać ze sobą do 3 krzeseł. Nowe stołki barowe mogą Państwo kupić bezpośrednio przez internet.
Porównanie produktów