+48 22 623 03 42  
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Głębokość
Kształt
Szerokość
Właściwości
Wysokość
 

Kontuary

Kontuary do pomieszczeń biurowych i profesjonalnych recepcji – bo jak wiadomo liczy się pierwsze wrażenie. Nasz wzrok bardzo często w pierwszej chwili podąża w stronę recepcji, umieszczonej na samym środku obszaru wejścia do firmy i właśnie tam zwykle na początku podążają klienci i partnerzy handlowi – bez względu na to, czy w hotelu, gabinecie lekarskim, kancelarii prawnej czy agencji reklamowej.
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
| | |
Kontuar bistro COOL
wys. x szer. x głęb. 1130 x 1400 x 530 mm
netto
3.610,-
Bufet COFFEE-BAR
wys. x szer. x głęb. 1130 x 650 x 530 mm
netto
3.430,-
Bufet STARLIGHT
wys. x szer. x głęb. 1130 x 1550 x 550 mm
netto
4.230,-
Kontuar JACKY
wys. x szer. x głęb. 1130 x 800 x 520 mm
netto
2.740,-
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
Kontuary
Eleganckie i funkcjonalne kontuary wzbogacają wygląd pomieszczeń firmowych, a jednocześnie umożliwiają zwiększenie powierzchni użytkowej nawet na niewielkiej przestrzeni. Jeśli uzupełnić je eleganckimi krzesłami i stołami, kontuary będą w każdym biurze przyciągać wzrok, a dzięki korzystnym funkcjom ułatwią również niezakłócony przebieg pracy. Specjalne kontuary systemowe stanowią optymalne rozwiązanie, jeśli chodzi o aranżację strefy wejściowej w firmach lub gabinetach. Te wysokiej jakości kontuary świetnie sprawdzą się również na targach, w gastronomii oraz na powierzchniach sprzedażowych.

Przydatne i stylowe
W naszej ofercie internetowej znajdą Państwo kontuary do swoich pomieszczeń firmowych. Zachęcamy do wyposażenia strefy wejściowej wysokiej jakości stołami, krzesłami i kontuarami, tak aby stworzyć atrakcyjne wizualnie miejsce pierwszego kontaktu z klientami. W naszym sklepie znajdą Państwo również kontuary w różnorodnych wersjach, zrobione z wysokiej jakości materiałów i o eleganckim designie, które można świetnie dopasować do dotychczasowego wyposażenia, a dzięki elastycznej konstrukcji łatwo ustawić w każdym pomieszczeniu. Skuteczne wzbogacenie wyglądu biura, kancelarii lub gabinetu jest zatem całkiem proste: wystarczy oferta atrakcyjnych wizualnie i stylowych kontuarów, krzeseł i stołów dostępnych w KAISER+KRAFT.
Porównanie produktów