+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę
Dojazd do firmy

Opis dojazdu do biura Kaiser + Kraft w Warszawie


Dojazd samochodem:

Nasze biuro znajduje się w biurowcu EUROCENTRUM przy Al. Jerozolimskich 134 na VII piętrze. Od skrzyżowania Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską (punkt charakterystyczny - Rotunda PKO oraz Hotel Novotel dawny Hotel Forum ) należy jechać Al. Jerozolimskimi w kierunku Dworca Zachodniego. Biurowiec znajduje się po prawej stronie. Uwaga - parkingi w okolicy są płatne. Po zaparkowaniu prosimy o udanie się do głównego wejścia do biurowca skąd ochrona skieruje Państwa do naszej firmy na VII piętrze (dojazd windą).


Dojazd środkami komunikacji publicznej:

Koleją:

Należy wysiąść na Dworcu Zachodnim w Warszawie, skąd najszybciej można dojść pieszo (około 10 minut) kierując się Alejami Jerozolimskimi w stronę Centrum. Biurowiec znajdą Państwo po lewej stronie.
Alternatywnie można wysiąść na Dworcu Centralnym i dojechać komunikacją miejską (tramwaj, autobus). Biurowiec znajdą Państwo wówczas po prawej  stronie.

Autobusem:

Z centrum: należy wsiąść do autobusu jadącego w stronę Dworca Zachodniego. Nazwy przystanków w okolicy to Białobrzeska 02 lub Grzymały-Sokołowskiego 02.


W razie problemów z dojazdem można zawsze do nas zadzwonić. Chętnie Państwu pomożemy.
 

Porównanie produktów