+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę
Sklep internetowy
Skorzystaj z różnorodnych możliwości i zalet naszego systemu sklepowego. Oprócz zindywidualizowanego sklepu internetowego (Customizes Web) oferujemy również webshop SAP-OCI oraz Ariba-PunchOut. Masz wybór.
Customized Web

– indywidualna alternatywa optymalnego zakupu materiałów bez systemu zakupów elektronicznych.

Klientom naszego zindywidualizowanego sklepu internetowego oferujemy indywidualne warunki i asortyment, a na życzenie również własne logo firmowe w reklamie KAISER+KRAFT. Oprócz indywidualnych ograniczeń budżetu możesz w tym miejscu różnie zarządzać użytkownikami. Na życzenie możliwe są dalsze dostosowania dopasowanie do Twoich potrzeb.

Zestawienie funkcjonalności:
• Kompleksowe i dziecinnie proste możliwości wyszukiwania
• Szczegółowe dane produktu ze zdjęciami i opisami
• Zarządzanie szablonami zamówień
• Zarządzanie adresami dostaw i adresami do faktury
• Historia zlecenia z wieloma inteligentnymi funkcjami
• itp.

SAP-OCI

Używasz SAP i chcesz połączyć nasz sklep internetowy ze swoim systemem przez OCI (Open Catalog Interface)? Nie ma sprawy. Za pomocą naszego sklepu internetowego SAP-OCI możesz stworzyć własne szablony zamówień i przejąć je do swojego systemu SAP przed wysłaniem zamówień do nas z systemu SAP. Chętnie dostosujemy również sklep internetowy SAP OCI do Twoich indywidualnych potrzeb. W sklepie internetowym dostępne są wszystkie indywidualne ceny, jak również zapisane dane produktów i asortyment oraz zostaną one przekazane przez interfejs OCI.

Obecnie obsługujemy formaty OCI 2.0 – 5.0

Ariba-PunchOut

Oprócz sklepu internetowego OCI oferujemy również sklep Ariba PunchOut. Pozwala on na przekazanie odpowiednich informacji o produkcie do systemu gospodarki towarowej klienta. Również tutaj zapisane są zarówno aktualne ceny oraz odpowiednie dane produktów i asortyment.

Porównanie produktów