+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę
E-Business

E-Business w KAISER+KRAFT

Gdy w roku 1999 handel elektroniczny stał się głównym tematem w handlu europejskim KAISER+KRAFT był dobrze przygotowany. Już od roku 1995 nasze produkty wyposażenia zakładów, biur i magazynów znajdują się w formie elektronicznej w bazie danych w formacie uniwersalnym, w tak zwanym systemie zarządzania informacją produktową (PIM). Obecnie dostępnych jest ponad 35.000 produktów w formie elektronicznej. Od roku 1997 baza ta pozwalała na tworzenie stron sklepu online oraz katalogów do zakupów elektronicznych jednym kliknięciem. W celu tworzenia, utrzymywania i rozwijania danych o produktach stworzono własny zespół d/s utrzymywania danych. Długoletnie doświadczenie pozwoliło na stałe ulepszanie treści katalogów. Teksty opisujące produkty, atrybuty, rysunki i dodatkowe hasła na poziomie artykułu, mające pomóc naszym klientom w wyborze produktu, są stale uzupełniane. Korzyści z systemu zakupów elektronicznych w dużej mierze zależą od jakości danych o produktach. KAISER+KRAFT jako międzynarodowa firma wysyłkowa jest stale odpowiedzialna za ich jakość przed swoimi klientami. Sprostanie tym wymaganiom było i jest jednym z najistotniejszych obowiązków KAISER+KRAFT.

 

W razie pytań nasz zespół ds. handlu elektronicznego/zakupów elektronicznych jest do dyspozycji.

 

Skontaktuj się teraz z naszym ekspertem ds. zakupów elektronicznych

 

 

E-Procurement & Customized Web

Przedstawiliśmy najważniejsze informacje na temat zakupów elektronicznych oraz szybkie rozwiązanie, jakim jest zindywidualizowany sklep internetowy. Przeczytaj, jakie formaty danych i klasyfikacje obsługujemy oraz w jaki sposób można w krótkim czasie uprościć zakup materiałów.


Więcej informacji na temat zakupów elektronicznych


Więcej informacji na temat zindywidualizowanego sklepu internetowego

Referencje


Już od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z wieloma renomowanymi i dużymi przedsiębiorstwami.

Zaliczają się do nich takie koncerny, jak

Rynki


Tymczasem katalog elektroniczny KAISER+KRAFT można znaleźć na wielu rynkach. Zaliczają się do nich systemy otwarte, jak również zamknięte, np.:

» przedsiębiorstwo KAISER+KRAFT, Hoffmann Group, Keller&Kalmbach, Hagemeyer
» platforma dostawców
» bezpłatne użytkowanie dla wszystkich klientów

Porównanie produktów