+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Z punktu A do punktu B – szybko, wygodnie, ergonomicznie

Witamy w KAISER+KRAFT w kategorii produktów Transport – tutaj znajdą Państwo nie tylko urządzenia do transportu poziomego i pionowego, lecz również odpowiednie wyposażenie zapewniające bezpieczne drogi transportu i wysyłkę bez uszkodzeń.

KK_pl_Header_LP_Transport.jpg

Po co samemu dźwigać – i w najgorszym wypadku jeszcze się przeciążyć – kiedy dostępnych jest tyle urządzeń, które pomogą w pracy nawet z bardzo dużymi ciężarami? W zależności od miejsca pracy i wykonywanych zadań po mistrzowsku zajmą się tym mini-podnośniki, stoły podnośne i tym podobne sprzęty.

 

Do kategorii Urządzenia podnośne, podnośniki

W przedsiębiorstwie transportuje się różnorodne rzeczy, dlatego też urządzenia i wózki transportowe są również odpowiednio wyspecjalizowane: w przypadku beczek stosuje się uchwyty do beczek, na akta wózki biurowe, na duże i ciężkie towary taczki transportowe … i można by tak wymieniać bez końca. Jeśli jest coś, co i Państwo chcieliby w swojej firmie szybciej i bezpieczniej transportować, w tej kategorii znajduje się sprzęt, który będzie dokładnie odpowiadać Państwa potrzebom.

 

Do kategorii Urządzenia transportowe i wózki

Dobrze zapakowany znaczy prawie wysłany. Na etapie pakowania nie należy oszczędzać, ani podczas wyboru materiałów, ani na jakości. Kartony i taśmy do opasywania to dobry początek; do wyboru są również dodatkowe zabezpieczenia, takie jak ochrona krawędzi i folia bąbelkowa.

 

Do kategorii Opakowanie i wysyłka

Co łączy urządzenia transportowe, meble – przynajmniej te ruchome – i krzesła biurowe? Oczywiście, kółka i rolki. Przy czym w zależności od produktu, wagi transportowanych rzeczy i miejsca zastosowania trzeba zdecydować, czy właściwym wyborem będą dla Państwa rolki skrętne, ogumienie pneumatyczne czy rolki meblowe.

 

Do kategorii Kółka i rolki

POZOSTAŁE PRODUKTY W KATEGORII TRANSPORT

Aby zapewnić transport w zakładzie, nie może tu zabraknąć inteligentnej techniki transportu ani klasycznych urządzeń transportowych i wózków. Przy czym określenie klasyczny dotyczy raczej taczek transportowych niż niezwykle łatwych do sterowania wózków z modułem elektrycznym …

 

Więcej informacji w temacie Transport

W przypadku kółek i rolek należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy: mocowanie, nośność i materiał to jedynie trzy spośród kryteriów wyboru. W naszym Poradniku zakupów dot. kółek i rolek wyjaśniamy krok po kroku, jak wybrać idealny dla Państwa produkt.