+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Witamy w KAISER+KRAFT w kategorii produktów Środowisko – tutaj znajdą Państwo wszelkie produkty służące do czyszczenia, zarządzania odpadami oraz obsługi substancji niebezpiecznych. Profesjonalne, wydajne i bezpieczne.

KK_pl_Header_LP_Umwelt.jpg

Żadne przedsiębiorstwo nie jest w stanie ustrzec się śmieci, których ilość jest często niedoceniana. Zbiórka i segregacja odpadów może być przy tym znacznie łatwiejsza, kiedy dysponuje się odpowiednim sprzętem. W kategorii Pojemniki na odpady znajdą Państwo zatem również wózki do zbierania odpadów, szczypce do odpadów, popielniczki i worki na odpady.

 

Do kategorii Pojemniki na odpady

Niezależnie od tego, czy pracują Państwo przy substancjach niebezpiecznych tylko od czasu do czasu, czy też codziennie: produkty z tej kategorii pomogą Państwu chronić Państwa pracowników i środowisko. Czy to do składowania, przelewania i wychwytywania substancji niebezpiecznych, czy też do neutralizacji i usuwania wycieków, w kategorii Obsługa substancji niebezpiecznych znajdą Państwo produkty odpowiednie do Państwa firmy. 

 

Do kategorii Obsługa substancji niebezpiecznych

Profesjonalne narzędzia to podstawa dokładnego czyszczenia Państwa zakładu i urządzeń roboczych: nasze produkty z kategorii Artykuły do czyszczenia i wyposażenie sanitarne, takie jak myjki ciśnieniowe, odkurzacze i wózki do sprzątania są nie tylko łatwe w obsłudze, lecz również ergonomiczne. Uzupełnieniem tego wyposażenia są urządzenia do czyszczenia drobnych części i inne liczne artykuły – wszystkie oczywiście dostosowane do potrzeb przemysłowych.

 

Do kategorii Artykuły do czyszczenia i wyposażenie sanitarne

Więcej informacji dotyczących ochrony środowiska

Czy potrzebują Państwo wskazówek na temat neutralizacji i usuwania wycieków? Jeśli tak, znajdą je Państwo na stronie informacyjnej Środki wiążące i produkty chroniące przed skutkami wycieków. W naszym bezpłatnym przewodniku uzyskają Państwo liczne porady dotyczące prewencji wycieków i ich neutralizacji w razie awarii.

 

Przygotowaliśmy również dla Państwa wiele poradników zakupowych – przykładowo na temat włóknin wiążących.