+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Ogromna siła w zasięgu ręki

Witamy w KAISER+KRAFT w kategorii produktów Magazyn – tutaj znajdą Państwo kompletne wyposażenie Państwa magazynów: od sprzętu podstawowego w postaci regałów aż po etykiety.
 

KK_pl_Header_LP_Lager.jpg

Niezależnie od wielkości magazynu i od składowanych towarów podstawą organizacji magazynu jest zawsze wyposażenie. Dlatego też tutaj znajdą Państwo wszystko, co niezbędne w przemyślanym i solidnym magazynie – od przejrzystych skrzynek magazynowych na drobne elementy, przez palety i skrzynie kratowe aż po duże pojemniki o poj. ponad 3000 l.
 

Do kategorii Pojemniki magazynowe i palety

Tam gdzie magazyn, tam muszą też być regały. Aby jednak osiągnąć najlepszą rotację konkretnego magazynu, niezbędny jest odpowiednio dopasowany regał do dużych obciążeń, regał o dużej rozpiętości … lub być może wystarczy regał wtykowy? To Państwo wiedzą, jakie regały pasują do Państwa firmy – a my z pewnością mamy je w swojej ofercie.
 

Do kategorii Regały

Praca na wysokości niesie ze sobą dodatkowe ryzyko – z bezpiecznymi drabinami i rusztowaniami mogą Państwo jednak zapewnić swoim pracownikom stabilne warunki pracy. Ponadto obecność podestu lub drabiny zapobiega stosowaniu niebezpiecznych zamienników, takich jak chwiejące się skrzynki.

 

Do kategorii Drabiny i rusztowania

Czasem bywa tak, że to całkiem małe rzeczy – oznakowanie na podłodze lub profil ostrzegawczy i ochronny Knuffi – zapobiegają większym szkodom. Środki bezpieczeństwa, takie jak progi przejazdowe oraz osłony krawędzi i zderzaki sprawdzają się szczególnie w magazynie, gdzie ich zadaniem jest ochrona pracowników, urządzeń transportowych i wyposażenia.

 

Do kategorii Odgradzanie i znakowanie

Inne kategorie w dziale Magazyn

W tym dziale znajdują się liczne dodatkowe kategorie, a w nich wiele produktów do kompletnego wyposażenia Państwa magazynu.
 

Więcej informacji w temacie WYPOSAŻENIA MAGAZYNU

Mogą Państwo sami zaplanować i wyposażyć swój magazyn lub to nam mogą Państwo powierzyć to zadanie, a my z wielką starannością spełnimy Państwa oczekiwania. Nasi eksperci podejmują się kompletnej realizacji projektów – na stronie Projekty & referencje pokazujemy, jak to wszystko może wyglądać. Przykładowo dla firmy RWE Innogy urządziliśmy kompletny magazyn na wyspie Helgoland, wraz z dostarczeniem wersji specjalnych, a z firmą Vishay podjęliśmy się realizacji dużego projektu stworzenia nowego centrum magazynowo-logistycznego.