+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Więcej niż biurko

Witamy w KAISER+KRAFT w kategorii produktów Biuro – tutaj znajdą Państwo wszystko niezbędne do urządzenia i wyposażenia Państwa biura. Oferujemy przy tym najróżniejsze materiały, kształty i kolory.

KK_pl_Header_LP_Büro.jpg

W biurze rzadko spotyka się pojedyncze sztuki mebli, dlatego też tutaj znajdą Państwo nasze serie mebli biurowych – by wszystko, również do siebie, pasowało. Meble biurowe muszą być funkcjonalne, a także nadzwyczaj praktyczne, a nawet atrakcyjne wizualnie. Ogromną wagę przywiązujemy również do zagadnienia ergonomii – zwłaszcza w przypadku krzeseł biurowych i biurek.

 

Do kategorii Meble biurowe

Oprócz mebli biurowych KAISER+KRAFT oferuje Państwa firmie również liczne wysokiej jakości produkty do kompleksowego wyposażenia biura . Nasza oferta rozciąga się od produktów do archiwizacji, przez stojaki na garderobę i systemy ścianek działowych aż po wentylatory .

 

Do kategorii Wyposażenie biura

Kiedy szukają Państwo szafy, rzadko kiedy jest to po prostu jakaś „szafa“. Najczęściej wiedzą bowiem Państwo dokładnie, czy potrzebują szafki, szafki wiszącej czy szafy na substancje niebezpieczne. Na szczęście u nas znajdą Państwo je wszystkie – od szafy na akta po szafkę do przebieralni.  
 

Do kategorii Szafy

Każdy, kto chce przedstawić pomysły, koncepcje i wyniki, najczęściej mierzy się z zagadnieniem prezentacji. Odpowiednie pomoce – zarówno klasyczne flipcharty, jak i mobilne tablice suchościeralne – będą doskonałym wsparciem w przygotowaniu i przejrzystym zaprezentowaniu informacji.

 

Do kategorii Prezentacja i moderacja

W tym dziale znajdują się dodatkowe kategorie, a w nich wiele praktycznych produktów. 

Więcej informacji w temacie WYPOSAŻENIA BIURA

Oprócz pasującego wyposażenia mamy również dla Państwa wiele porad i wskazówek: na naszych stronach poradnika dotyczących prezentacji, przykładowo w tekście Sprawna moderacja, można znaleźć proste środki stylistyczne, dzięki którym kolejny wykład będzie jeszcze lepszy.

 

Zastanawiają się Państwo, czy biurka z elektryczną regulacją wysokości mogłyby stanowić dla Państwa dobre rozwiązanie? Tutaj uzyskają Państwo bardziej szczegółowe informacje przykładowo o modelach Upliner.