+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Głęb. siedziska
Głębokość
Kolor
Kolor siedziska
Materiał siedziska
Wersja podłokietników
Wys. siedziska
Wys. stołu
Wysokość
 

Ławki do siedzenia i stoły do siedzenia na zewnątrz
Ławki do siedzenia i stoły, udostępniane Państwa pracownikom, aby mogli spędzić przyjemną przerwę na zewnątrz. Jest to szczególnie ważne dla zapewnienia wydajnej pracy i dobrej koncentracji o poranku i w południe. Atrakcyjnie wyglądające ławki do siedzenia i stoły są centralnym elementem wyposażenia palarni i innych pomieszczeń socjalnych, przeznaczonych dla Państwa pracowników. Tutaj obok odpowiedniego komfortu siedzenia istotną kwestią jest również wzornictwo. Ławeczka parkowa na szkielecie z żeliwa, z drewnianymi nakładkami, sprawia przyjemne wrażenie nie tylko w parku. Ławki z tworzywa, z dodatkowym stolikiem, zachęcają do pogawędek w słońcu podczas przerwy obiadowej. W zależności od miejsca ustawienia (wewnątrz lub na zewnątrz budynku) oraz klimatu, równie sprawdzonym rozwiązaniem dla tego typu instalacji mogą być konstrukcje kratowe ze stali jak i wersje z litego drewna. Szczególną popularnością cieszą się ławki do siedzenia i stoliki z drewna. Czy z laserowanego drewna sosnowego, piniowego, czy z meranti – w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo ciekawy wybór ławek do siedzenia i stołów, wykonanych z różnych gatunków drewna. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu drewna można je bez namysłu ustawić na zewnątrz budynku. Małe, łatwo rozkładane i składane ławki są ciekawym rozwiązaniem np. podczas targów, gdzie przewidziana jest powierzchnia do różnorakiego użytku.

Ławki do siedzenia z metalu i stoły z aluminium
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również stoły z aluminium oraz pasujące do nich ławki z metalu. Metalowe ławki do siedzenia i stoły posiadają urok dyskretnej elegancji. Z tego względu zaleca się wybranie zestawów do siedzenia, współgrających z wizerunkiem firmy. Dotyczy to wyposażenia instalacji publicznych, ciągów ulicznych i deptaków, do których tego typu ławki i stoły jak najbardziej się nadają. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów o szlachetnym wzornictwie, sprawdzonych pod kątem uniwersalnego zastosowania i charakteryzujących się wytrzymałością. W naszej ofercie znajdą Państwo ławki i stoły przeznaczone do użytku na zewnątrz budynku, dzięki którym stworzą Państwo idylliczne miejsce na spędzenie przerwy przez Państwa pracowników i gości.

Ławki do siedzenia i stoły

Jeśli nie mają Państwo już siły stać, oferujemy wygodne ławki do siedzenia i stoły, dzięki którym spędzą Państwo przyjemną przerwę obiadową, będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z kolegami i koleżankami a przy okazji zażyją odrobiny słońca – wszystko to w wyjątkowo komfortowych warunkach. W naszej ofercie znajdują się również produkty przeznaczone do ustawienia na zewnątrz budynków.
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 415,-
netto
od 659,-
netto
od 2.490,-
Nowość
Zestaw do siedzenia
stół i 2 ławki
netto
1.750,-
Ławka parkowa, masywny szkielet z żeliwa
powierzchnia siedziska i oparcia z drewna świerkowego
netto
od 1.350,-
Ławka z rurek
o wyglądzie szarego żeliwa
netto
1.590,-
netto
od 2.290,-
Ławka z nakładką drewnianą
dł. 900 mm na 2 miejsca
netto
1.020,-
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów