+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Państwa fabryka, nasz wkład

Witamy w KAISER+KRAFT w kategorii produktów Fabryka – tutaj znajdą Państwo naszą bogatą ofertę produktów do kompletnego wyposażenia Państwa zakładu. Są tu produkty do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, do warsztatu, przemysłu, pomieszczeń socjalnych i wiele innych.

KK_pl_Header_LP_Betrieb.jpg

Jednym z najważniejszych wymogów, które służą zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy, jest odgrodzenie lub oznakowanie obszarów chronionych lub niebezpiecznych. W tej kategorii nasz asortyment obejmuje zarówno tymczasowe, jak i trwałe rozwiązania, począwszy od farb do znakowania, przez progi przejazdowe aż po zderzaki

 

Do kategorii Odgradzanie i znakowanie

Co jest konieczne, by stanowisko pracy przy komputerze było w pełni wyposażone? Komputer, monitor, klawiatura, drukarka, dokumenty … A najlepiej gdy wszystko to jest starannie rozmieszczone w jednym miejscu, wentylowanym, a może nawet ruchomym. Właśnie to oferują Państwu nasze meble do sprzętu komputerowego – szafy na komputer i stacje robocze są zawsze gotowe pomieścić wszystko, co niezbędne do pracy przy komputerze.

 

Do kategorii Meble do sprzętu komputerowego

Tam, gdzie panuje porządek, tam najczęściej są i szafy. Czy to akta, narzędzia, odzież robocza, czy też substancje niebezpieczne – szafy w różnych rozmiarach, z różnych materiałów i o różnych klasach bezpieczeństwa pomieszczą w uporządkowany sposób wszystko, co bardziej lub mniej potrzebne w codziennej pracy, a także zapewnią oszczędność miejsca.

 

Do kategorii Szafy

Właściwe wyposażenie umożliwia bezproblemową pracę oraz bezpieczne i przejrzyste procesy w warsztacie. Hasło „właściwe“ wyposażenie w każdej firmie oznacza jednak coś innego. Dlatego też nasza oferta w tej kategorii rozciąga się od lamp do oświetlenia stanowiska pracy aż po zestawy narzędzi i obejmuje wszystkie produkty, które mogą być przydatne w profesjonalnym warsztacie.

 

Do kategorii Warsztat, przemysł

Inne kategorie w dziale Fabryka

W tym dziale znajdują się liczne dodatkowe kategorie, a w nich wiele praktycznych produktów.

Więcej informacji w temacie Fabryka

Lampy powinny dawać światło. W zależności od stanowiska pracy w zadaniu tym najlepiej sprawdzą się lampy biurowe, oprawy maszynowe albo lampy z lupą. Tutaj dowiedzą się Państwo więcej o różnych rozwiązaniach w zakresie oświetlenia.

 

Dodatkowe informacje i wskazówki znajdą Państwo również w naszych Poradnikach zakupów dot. fabryki.