+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Dł. platformy
Szer. platformy
Wys. platformy
Wys. robocza
 

Rusztowania – wydajne i łatwe do postawienia
Rusztowania, które stosuje się wewnątrz lub na zewnątrz, są niezbędne podczas wykonywanych na wysokościach prac montażowych i malarskich oraz napraw. Dostępne w naszym sklepie internetowym pomosty robocze działają na zasadzie samoczynnie blokującej się drabiny przesuwnej. Dzięki temu różne wysokości są osiągalne za pomocą jednego pomostu roboczego. Rusztowania muszą być bezpieczne, dlatego też maksymalne bezpieczeństwo zapewnia umieszczona dookoła poręcz. Regulacja wysokości jest nieskomplikowana, a pomosty robocze można bez większego wysiłku złożyć w celu ich przewiezienia lub przechowywania. Ponadto profesjonalne rusztowania składane można bardzo łatwo transportować zarówno rozłożone, jak i złożone. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również rusztowania składane z aluminium i bezpieczne rusztowania mobilne. Rusztowania te są wyposażone w cztery rolki skrętne z praktycznym hamulcem postojowym. Dzięki specjalnej konstrukcji zawiasów możliwe jest nieskomplikowane rozkładanie i składanie rusztowania podstawowego. Rusztowanie składane z aluminium można łatwo rozłożyć dzięki mechanizmowi zaciskowemu na podporach. Nasze rusztowania mieszczą się we wszystkich otworach drzwiowych nawet w stanie rozłożonym, a ponadto wyróżnia je możliwość umieszczania platform na wszystkich wysokościach szczebli. Zachęcamy Państwa również do nabycia rusztowania jezdnego w wersji profesjonalnej ze zwykłą i z szeroką platformą. W obu wariantach rusztowanie to można rozłożyć bez użycia narzędzi i zapewnia ono bezpieczeństwo użytkowania również na dużych wysokościach.

Bezpieczne rusztowania o wszechstronnym zastosowaniu
Nasze rusztowania znajdą Państwo oczywiście w kategorii drabiny i rusztowania. Zawiera ona zarówno wysokiej jakości rusztowania i pomosty, jak i praktyczne drabiny do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Rusztowań używa się jako rusztowań roboczych, jako zabezpieczenia lub do szalowania. Jak już wspomniano, w przypadku tego rodzaju produktów pierwszorzędne znaczenie ma bezpieczeństwo. Rusztowania są zazwyczaj wykonane z metalu i składają się ze standardowych elementów konstrukcyjnych. Niemniej używane przy produkcji materiały są bardzo solidne i trwałe. Dzięki zastosowanym elementom konstrukcyjnym rusztowania można szybko rozłożyć i złożyć. Przemyślane konstrukcje gwarantują optymalną swobodę ruchów, bezpieczeństwo i stabilność. Rusztowania są oczywiście wyposażone w antypoślizgową platformę, tak aby podczas prac na zewnątrz nawet w deszczowe dni nie dochodziło do żadnych wypadków.

Rusztowania

Wysokiej jakości, wypróbowane i antypoślizgowe systemy rusztowań stanowią profesjonalną podstawę prac na zewnątrz i wewnątrz budynków. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg modeli o różnej wysokości roboczej, gwarantujących wygodne i bezpieczne wspinanie się na wysokości – w wersji składanej lub mobilnej.
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
| | |
Bezpieczne rusztowanie mobilne
do użytku wewnętrznego
netto od 2.650,-
Bezpieczne rusztowanie mobilne
do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku
netto od 4.010,-
netto od 2.140,-
Rusztowanie składane z aluminium
w konstrukcji modułowej, wymiary platformy: dł. x szer. 1,55 x 0,60 m
netto od 1.990,-
Rusztowanie jezdne w wersji profesjonalnej
z aluminium, platforma dł. x szer. 2,45 x 0,6 m
netto od 7.050,-
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów