Wielkanocny zając od KAISER+KRAFT

Szanowni Państwo,

informujemy, że zapas zajęcy 500 i 1000 g został już wyczerpany. Dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją specjalną.

Zapraszamy do regularnego sprawdzania naszych aktualnych promocji na www.kaiserkraft.pl.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół KAISER+KRAFT

WIELKANOCNA OFERTA Tylko do wyczerpania zapasów!

W dniach 8-17.04.2019 w podziękowaniu za zakupy prześlemy Państwu gratis markowego czekoladowego zająca, z zależności od wielkości zamówienia jak poniżej. Prosimy pamiętać o podaniu kodu WIELKANOC19 na składanym zamówieniu!

 

➡ ZAJĄC 500 G DO ZAMÓWIENIA JUŻ OD 1000 ZŁ NETTO*

lub
 

➡ 2 zające 500 G** DO ZAMÓWIENIA ZA MIN. 2000 ZŁ NETTO*

ZASADY AKCJI SPECJALNEJ

* Oferta ważna od 8 do 17 kwietnia 2019 lub do wyczerpania zapasów, po podaniu kodu WIELKANOC19 na składanym zamówieniu. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, rabatami i ofertami. Każda firma może skorzystać z oferty jeden raz i otrzymać jednego zająca 500 g lub jednego zająca 1000 g (lub zamiennie 2 zające 500 g). Zamówienie można złożyć mailowo, telefonicznie lub w sklepie internetowym KAISER+KRAFT. Wzory opakowań mogą różnić się od pokazanych na zdjęciu. 

 

Aby wysłać gratis czekoladowego zająca do Państwa zamówienia, niezbędne jest podanie Państwa danych osobowych oraz adresu dostawy. W ramach realizacji tej akcji specjalnej, współpracujemy z firmami kurierskimi oraz dostawcą usługi produktowej, który również zobowiązał się do przestrzegania przepisów o ochronie danych. Więcej informacji o ochronie danych znajdą Państwo tutaj.

 

** Zapas zajęcy 1 kg został już wyczerpany.