Informacje na temat naszej działalności

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2020

Koronawirus (SARS-CoV-2): Aktualne informacje

DZIAŁAMY DLA Państwa

Zdrowie naszych pracowników i klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem, część z naszych pracowników pracuje już w systemie home office lub są podzieleni na systemy dwuzmianowe, tak aby ryzyko kontaktu było jak najmniejsze.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące aktualnej dostępności, prosimy o kontakt. Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 17:30. Jak zwykle, w każdej chwili można się z nami skontaktować telefonicznie i za pomocą poczty elektronicznej.Zamówienia w naszym sklepie internetowym można składać przez całą dobę.

Telefon: 

+48 22 623 03 42 

 +48 604 277 745 

Sklep internetowy oraz czat:
www.kaiserkraft.pl

Realizacja dostaw

Wszystkie dostawy zamówionych przez Państwa produktów są realizowane. 

 

Obecna sytuacja w transporcie międzynarodowym i logistyce krajowej skutkuje natomiast wydłużeniem terminu dostaw o dodatkowe 2-3 dni. Gdyby z Państwa strony pojawiły się jakieś ograniczenia w możliwości dostaw to prosimy również o kontakt z naszą firmą.

Artykuły higieniczne

Maski ochronne, odzież ochronna i środki dezynfekujące są nadal trudne do uzyskania. Dla Państwa bezpieczeństwa nie przyjmujemy ofert od wątpliwych dostawców, którzy chcieliby uzupełnić nasze zapasy produktów higienicznych.

 

Mogą Państwo znaleźć u nas inne artykuły higieniczne, które mogą pomóc w walce z wirusami i bakteriami. Na przykład, rząd szwajcarski i austriacki zaleca obecnie stosowanie wyłącznie pojemników na odpady z technologią pedałową lub czujnikową. Ponadto, oczyszczacze powietrza aktywnie przyczyniają się do znacznego zmniejszenia stężenia wirusów w powietrzu w pomieszczeniu. 

 

Tutaj można przeczytać porady i wskazówki dotyczące higieny w firmie.

Artykuły dla home office

Dla zdrowia wszystkich powinniśmy w najbliższej przyszłości ograniczyć kontakty społeczne do minimum. Biura są więc na razie puste, wielu pracowników pracuje z domu. Dlatego ważne jest znalezienie odpowiedniego wyposażenia dla domowych stanowisk pracy.

 

Zobacz artykuły dla home office