EQUIPPED FOR THE WORKSHOP

Nasz pakiet rozwiązań dla warsztatu jutra

Czy mają już Państwo wszystko, co niezbędne?

Mistrzowie rzemiosła nie biorą się znikąd; można ich znaleźć w warsztacie, gdzie zabierają się do pracy: zadanie nr 1 to naprawić, ulepszyć lub stworzyć coś nowego. A każdy, kto chce stworzyć coś nowego, uwielbia również odpowiednie narzędzia, np. ergonomiczny sprzęt roboczy, produkty ochrony zdrowia lub nowoczesne systemy porządkowania.

Niezależnie od Państwa kolejnego projektu mogą Państwo liczyć na to, że dołożymy wszelkich starań, aby praca nad nim była możliwie jak najprostsza, jak najbardziej ergonomiczna i funkcjonalna. Bez względu na to, co przyniesie przyszłość, już dziś przedstawiamy Państwu warsztat jutra.

Popularne produkty dla fabryki i warsztatu - z dostawą już w 48h*

*Dotyczy produktów dostępnych w centrum logistycznym w Brnie. Dostawy do 2/3 obszaru Polski realizujemy w 48h, dla pozostałych obszarów: 72h. Czas dostawy dotyczy dni roboczych.

Marki własne

Dwie silne marki dla warsztatu

Zrównoważony rozwój

Sposób na zorganizowanie bardziej ekologicznego warsztatu

Własna produkcja

Opcje specjalne są u nas w standardzie
Taczka transportowa GO marki EUROKRAFTpro z płozami, czarna

Modułowa taczka transportowa GO – innowacja, która nadaje rozmach pracy w warsztacie

Jedna taczka transportowa i ponad 800 możliwości, by uczynić z niej taczkę, która w 100% odpowiada Państwa wymaganiom. Wystarczy połączyć i dopasować ramę, szuflę i zestaw kółek, aby niewielkim nakładem pracy osiągnąć maksymalną elastyczność i użyteczność. A po pierwszym użyciu żadne inne rozwiązania nie będą już wchodziły w grę.

Nie ma również takiej potrzeby, ponieważ dzięki co najmniej 10-letniej gwarancji taczka transportowa GO pozostanie z Państwem na długo.

  • Najlepsze wykonanie made in Germany, sprawdzona jakość KAISER+KRAFT
  • Do różnych zastosowań, z możliwością indywidualnej konfiguracji
  • Ergonomiczna

Inne produkty z własnej produkcji

Z ogromną radością realizujemy wszystkie Państwa życzenia specjalne, podejmując każde wyzwanie, jakie stawia przed nami kolejny dzień. Dla nas ważne jest nie tylko to, by: „Dopasować do siebie to, co nie pasuje“; kierujemy się także zasadą: „Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania!“

Serwis

Specjalne usługi, które zapewnią wsparcie w zakupie sprzętu
Nasze logo dla wersji specjalnych

Modele specjalne

Nasze logo dla serwisu montażowego

Serwis montażowy

Nasze logo dla napraw i części zamiennych

Części zamienne i naprawy

Doradztwo

Doradztwo