+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

CLEARLINE

Tworzenie wyrazistych linii z CLEARLINE
Nazwa serii mebli biurowych Clearline mówi sama za siebie. Biurka i dołączane do nich kontenery dostawne umożliwiają tworzenie wyrazistych linii w biurze.
Znaleziono 0 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 0 artykuł/-y/ -ów
Seria mebli biurowych Clearline – dobra podstawa z odpowiednim biurkiem
Seria mebli biurowych Clearline obejmuje sześć różnych wariantów biurek: trzy biurka z elementami policzkowymi oraz trzy biurka z nogą z ceownika. Całkiem odpowiednie dla serii mebli biurowych z segmentu BASE. Dodatkowe złączenie pomaga zwiększyć powierzchnię roboczą i sprawia, że jest jeszcze bardziej funkcjonalna. Wszystkie biurka serii mebli biurowych Clearline mają blat o grubości 28 mm, co zapewnia wyjątkową stabilność i trwałość biurek. Poza tym każde biurko Clearline wyposażone jest w osłonę przypodłogową. Dzięki serii mebli biurowych Clearline z pewnością znajdą Państwo odpowiednie biurko do swojego nowego biura. Zarówno biurka, jak i wszystkie inne meble biurowe dostępne są w sprawdzonych kolorach: jasnoszarym i imitacji buku. Z serią mebli biurowych Clearline znajdą Państwo nie tylko odpowiednie biurko, lecz także całkowite wyposażenie biura, ponieważ linia Clearline oferuje Państwu szafy i regały w wąskich i szerokich wersjach, a dodatkowo w praktycznych połączeniach.

Z serią mebli biurowych Clearline otrzymują Państwo wyrazistość w swoim biurze
Seria mebli biurowych Clearline faktycznie troszczy się o spójność i tak zwaną wyrazistą linię. W zależności od wymagań Państwa pomieszczeń biurowych, w tej serii znajdą Państwo odpowiedni regał i pasującą szafę, nieważne, czy poszukują Państwo czegoś wąskiego, czy szerokiego. Regały można dodatkowo rozszerzać za pomocą pasujących systemów szuflad, które można oczywiście znaleźć wśród wyposażenia dodatkowego serii mebli biurowych Clearline. Również połączenia regałów i szaf występują w różnych kombinacjach. Biurka z elementami policzkowymi nadają wyjątkowo pięknej optyki i idealnie pasują do prostolinijnego charakteru zestawu. Seria mebli biurowych oferuje poza tym pasujące kontenery na kółkach, które można rozmieścić według własnego uznania. Niniejsza seria nie mogłaby nosić nazwy Clearline, gdyby nie jeszcze jedno proste rozwiązanie. Kontener dostawiany serii Clearline może być bezpośrednio dostawiany do biurka, co zwiększa powierzchnię roboczą o 55 cm. W samym kontenerze można umieścić obudowę typu Tower do komputerów PC, segregatory oraz ważne dokumenty. Zakreślenie wyraźnej linii i urządzenie biura w sposób jednolity. Seria mebli biurowych Clearline z segmentu BASE przygotowała już dla Państwa odpowiednie produkty.
Porównanie produktów