Wyposażenie fabryk, magazynów i biur

Wyposażenie dla branży automotive

Co mogą Państwo zyskać?

Rozwiązania dla branży automotive 014

Sprawdzone produkty

Mamy prawie 30 lat doświadczenia w obsłudze firm z branży automotive w Polsce. Na nasze produkty oferujemy od 3 do nawet 15 lat gwarancji.

Rozwiązania dla branży automotive 019

Wersje specjalne

Oprócz produktów w stałej ofercie, oferujemy konstrukcje specjalne, modele specjalne, kolory specjalne, wymiary specjalne i wyposażenie specjalne...

Rozwiązania dla branży automotive 011

Planowanie projektów

Biura halowe, pomieszczenia socjalne, kraty ochronne do maszyn? Mogą Państwo mieć to wszystko i wiele więcej.

Logo EUROKRAFTpro

Marka EUROKRAFTpro

W ofercie: profesjonalna kolekcja na każde wyzwanie. Najwyższej jakości materiały, precyzyjne wykonanie i 10 lat gwarancji.

Moduł elektryczny

Wszechstronny produkt: moduł elektryczny NEO marki EUROKRAFTpro

Odkryjcie Państwo innowacyjny moduł elektryczny NEO marki EUROKRAFTpro. Ten bezprzewodowy napęd elektryczny ułatwia transportowanie ładunków. Modernizacja, doposażenie lub wymiana – we wszystkich tych obszarach nasz wszechstronny produkt jest idealnym pomocnikiem.

Elektryczny stojak na materiały

Elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro

Dzięki swojej elastyczności elektryczny stojak na materiały EUROKRAFTpro nie tylko ułatwia podnoszenie i opuszczanie ładunków o masie do 125 kg, lecz także chroni siły Państwa pracowników. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu jest on zawsze gotowy do pracy – a elektryczna regulacja wysokości działa nawet pod obciążeniem. Pochylana powierzchnia ładunkowa ułatwia również dostęp do pobranego towaru. W ten sposób np. w warsztacie elektryczny stojak na materiały dba o to, aby można było wygodnie sięgnąć po następną śrubkę lub kolejny element konstrukcyjny, bez wykonywania przy tym karkołomnych ewolucji

Wózek platformowy EUROKRAFTpro

Najwyższa jakość, aby spełniać najwyższe wymagania.

Czasami potrzebujemy większych, bardziej solidnych lub zindywidualizowanych produktów. Jeśli zależy Państwu na tym, aby stawiały czoła nawet największym obciążeniom, EUROKRAFTpro stanowi doskonały wybór. Nasza obietnica: najwyższej jakości materiały, precyzyjne wykonanie i jedyna taka gwarancja. Dodatkowa zaleta: możliwość dostosowania produktów dokładnie do Państwa potrzeb.

Rozwiązania dla branży automotive 014

Biura halowe

KAISER+KRAFT może zaplanować dla Państwa optymalne rozwiązanie przestrzenne i dostarczyć, a następnie zmontować uzgodnioną wersję biura halowego w stosunkowo krótkim czasie – począwszy od małego biura warsztatowego aż po kompleksowe biura 2-piętrowe.

  • Optymalna ochrona przed hałasem: izolacja dźwiękowa do 34 dB w stosunku do tła w wersji ISO lub do ok. 28 dB w wersji podstawowej
  • Optymalna ochrona przed pyłem
  • Efektywne wykorzystanie powierzchni