Back to Business

Wszystko, co trzeba obecnie wiedzieć o sposobie organizacji działalności biznesowej.

Po wielu ograniczenia działalności, firmy i sklepy stopniowo się otwierają. Politycy i naukowcy nie są wprawdzie zgodni co do tego, jak długo trzeba się spodziewać skutków działania koronawirusa. Dla Państwa jako przedsiębiorców jedno jest jednak jasne jak słońce: działalność biznesowa musi być kontynuowana! 


Razem lepiej: dobrze przygotowani do prowadzenia działalności i silni przeciwko koronawirusowi!


KAISER+KRAFT chce wspierać Państwa i Państwa zespół, tak by mogli Państwo bezpiecznie otworzyć swoją firmę i odnosić długofalowe sukcesy. Aby móc skutecznie chronić siebie oraz swoich pracowników i klientów, należy zapoznać się z najnowszymi informacjami i zaleceniami dotyczącymi SARS-CoV-2 oraz z obowiązującymi w tym obszarze wymogami prawnymi.


Specjalnie dla Państwa podsumowaliśmy najważniejsze środki, dzięki którym praca w Państwa firmie będzie wykonywana z zachowaniem wszystkich standardów higieny. Wszelkie informacje na ten temat wraz z praktyczną listą kontrolną są do pobrania w poszczególnych sekcjach.

Back to Business wt$
Pomieszczenia socjalne i poczekalnie

Więcej przydatnych informacji związanych z higieną i bezpieczeństwem

10 NAJWAŻNIEJSZYCH ZASAD HIGIENY

Przestrzeganie odpowiednich zasad higieny pomaga zmniejszyć ryzyko zakażenia – czy to w domu, w home office, na produkcji czy w biurze. 

Chętnie ułatwimy to Państwu dzięki naszemu plakatowi przedstawiającemu 10 wskazówek dotyczących higieny.  

Już teraz mogą Państwo pobrać plik w wersji do druku:

Back to Business wt$

Dziękujemy! #StayHealthy

Nadszedł czas, aby przekazać podziękowania wszystkim naszym pracownikom KAISER+KRAFT w 18 krajach: za ich zaangażowanie i wsparcie. Dziękujemy za to, że każdego dnia dajecie z siebie wszystko dla naszej firmy i naszych klientów i pomagacie z uśmiechem na twarzy. Za to, że robicie wszystko, co w Waszej mocy dla ludzi, którzy nas teraz potrzebują.

W razie pytań mogą się Państwo z nami skontaktować!