30 lat KAISER+KRAFT w Polsce

Skorzystaj z okazji

W KAISER+KRAFT jubileuszowe okazje lubią się powtarzać 😊 W dniach 4.-17.07.2022 mogą Państwo skorzystać ponownie z 15% rabatu – tym razem z kodem* KK30LAT.

Podaj kod: KK30LAT

*Kod ważny w dniach 4.-17.07.2022. Nie dotyczy usług i nie łączy się z innymi promocjami, ofertami ani rabatami.

30 lat razem z Państwem

Już od 30 lat wspieramy Państwa w codziennej pracy dostarczając wyposażenie dla firm. Bez Państwa nasz rozwój nie byłby możliwy: DZIĘKUJEMY BARDZO! ...mamy nadzieję na kolejne co najmniej 30 lat udanej współpracy.

Już teraz szykujemy dla Państwa kolejne jubileuszowe niespodzianki.

Rekomendacje na 30-lecie

Co zmieniło się przez 30 lat?

30 lat KAISER+KRAFT w Polsce wt$

W tym czasie zaszło wiele zmian:

1992 - Dawno, dawno temu...

W 1992 wydaliśmy pierwszy kilkusetstronicowy katalog. Od tego czasu sukcesywnie zmniejszaliśmy ilości wydawanych katalogów na rzecz obecności w Internecie. W 2022 roku nasz "duży" katalog po raz pierwszy nie został wydrukowany. Wszystko, czego Państwo teraz potrzebują, można znaleźć na www.kaiserkraft.pl.

30 lat KAISER+KRAFT w Polsce ler

2020 - Nasz nowy sklep internetowy - specjalnie dla Państwa

30 lat KAISER+KRAFT w Polsce wt$

Sprzedaż w Internecie rozpoczęliśmy już w 2009 roku. W 2020 uruchomiliśmy najnowszą wersję sklepu - teraz na www.kaiserkraft.pl mają Państwo do wyboru już ponad 80.000 artykułów.

Zapraszamy do przetestowania jego zoptymalizowanych funkcjonalności, szybszego wyszukiwania produktów oraz wygodniejszego dokonywania zakupów.

Chcemy utrzeć pracy nosa

Bo praca nie powinna przysparzać dodatkowego wysiłku.

Już sama w sobie jest wystarczająco męcząca. Dzięki EUROKRAFT można mieć pewność, że to, co jest do zrobienia, zostanie na pewno wykonane. Bez dodatkowych nakładów i obaw, że coś pójdzie nie tak. Bez kompromisów i połowicznych rozwiązań, które tylko zniechęcają i uszczuplają budżet.

Co to oznacza?

EUROKRAFT to praca wykonana bez komplikacji.

30 lat KAISER+KRAFT w Polsce wt$

Realizujemy coraz większe projekty

30 lat KAISER+KRAFT w Polsce wt$

Poznaj biura halowe od KAISER+KRAFT

KAISER+KRAFT może zaplanować dla Państwa optymalne rozwiązanie przestrzenne i dostarczyć, a następnie zmontować uzgodnioną wersję biura halowego w stosunkowo krótkim czasie – począwszy od małego biura warsztatowego aż po kompleksowe biura 2-piętrowe.

Dbamy o zrównoważony rozwój

activeGREEN: nasze oznaczenie bardziej zrównoważonych produktów.

Wykorzystując najnowsze technologie, procesy i projekty kompensacji emisji, dokładamy wszelkich starań, aby nasz ślad węglowy był jak najmniejszy, i dążymy do tego, by wkrótce w ogóle nie pozostawiać takiego śladu.

Produkty ekologiczne oznaczone są przez nas etykietą activeGREEN.

30 lat KAISER+KRAFT w Polsce wt$

2020 - otwarcie Centrum Szybkiej Dostawy w Brnie. Teraz dostarczamy szybciej

30 lat KAISER+KRAFT w Polsce wt$

Z naszego nowego centrum logistycznego w Czechach, popularne produkty dostarczamy teraz do Państwa nawet w ciągu 48 godzin!*

Powierzchnia nowej lokalizacji magazynu wynosi prawie 10.000 metrów kwadratowych, a liczba pozycji magazynowych będzie stale rozszerzana. Nowe centrum logistyczne otrzymało ekologiczny certyfikat BREEAM z oceną bardzo dobrą. Na szczególną uwagę zasługuje oświetlenie LED z czujnikami ruchu, produkcja ciepłej wody za pomocą energii słonecznej oraz stacja szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych.


*Gwarantowany termin dostawy jest określony przy każdym produkcie magazynowym.