+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Bateria
Czyszczenie filtra
Moc godzinowa
Napęd wałka zamiatającego
Obszar zastosowania
Odkurzanie pyłu
Pow. czyszczenia netto maks.
Szer. zamiatania
Szerokość
Wyposażenie techniczne, zamiatarka
 

Zamiatarki

Zamiatarki – następny krok w ewolucji miotły. Pracę, niegdyś wykonywaną poprzez siłę mięśni, z łatwością wykonują ergonomiczne, dokładne, wydajne i lekkobieżne zamiatarki.
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów
| | |
Zamiatarka
z 1 boczną szczotką, silnikowa
netto
5.140,-
EUROKRAFT - Zamiatarka
z dwoma szczotkami bocznymi, ręczna
netto
1.400,-
netto
3.220,-
Zamiatarka
z zamiatarką z jednym wałkiem, silnikową
netto
6.170,-
Zamiatarka
z systemem podwójnych wałków, ręczna
netto
2.860,-
netto
3.130,-
Zamiatarka
z pojedynczym wałkiem i dwoma bocznymi szczotkami, ręczna
netto
2.510,-
Zamiatarka
z systemem wałków tandem, silnikowym
netto
6.390,-
Zamiatarka
z 1 boczną szczotką, ręczna
netto
540,-
netto
2.240,-
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów
Zamiatarki
Urządzenia do czyszczenia, takie jak zamiatarki i myjki ciśnieniowe umożliwiają profesjonalne czyszczenie we wszystkich obszarach firmy i zapewniają oszczędność czasu. Elastyczne w użyciu i ergonomiczne zamiatarki zamiatają gruntownie bez żadnych pozostałości i wymagają jedynie niewielkiego nakładu sił, dlatego też nadają się przede wszystkim w miejscach, które wymagają częstego czyszczenia. Dzięki temu uproszczonemu zamiataniu duże dziedzińce i długie przejścia magazynowe będą w mgnieniu oka czyste. W zależności od zastosowania można wybrać zamiatarki w różnym rozmiarze i z różnym wyposażeniem. Wszystkie modele mają co najmniej jedną szczotkę boczną (często są to dwie szczotki) z bardzo odpornego na zużycie nylonu, która ułatwia zamiatanie kątów i również tam zapewnia nieskazitelną czystość. Ponadto dostępne są różnorodne szerokości zamiatania, dzięki czemu można szybko i fachowo sprzątnąć zarówno wąskie przejścia, jak i duże powierzchnie. W zależności od modelu poszczególne urządzenia do czyszczenia różnią się także wyposażeniem technicznym. Większe maszyny o dużej wydajności funkcjonują jako tzw. zamiatarki ssące i są wyposażone w system podwójnych wałków. Zapewniają one skuteczne czyszczenie wszystkich wykładzin podłogowych i mają napęd jezdny do automatycznego przesuwania do przodu. Mniejsze modele takie jak zamiatarki ręczne obsługuje się albo jedynie w sposób ręczny, albo są one wyposażone w silnikowy napęd wałka zamiatającego i elektryczne odkurzanie. Niezależnie od wyposażenia wszystkie wersje nadają się jednak do usuwania wilgotnych i suchych zabrudzeń, kurzu, piasku lub wiórów. Duże zamiatarki sprzątają również bez problemu duże przedmioty takie jak puszki po napojach.

Profesjonalne czyszczenie wewnątrz i na zewnątrz budynku
Ogromną zaletą zamiatarek jest możliwość stosowania ich wewnątrz i na zewnątrz budynków. Urządzenia te są elastyczne i lekkie w użyciu, a podczas pracy wydają jedynie niewielki szum. Do stosowania na zewnątrz służą również zamiatarki z silnikiem benzynowym, a nawet urządzenia z siedzeniem. W każdym zakładzie zamiatarki to wydajna i przyjazna pracownikom alternatywa dla miotły i szufli. Pod koniec długiego dnia pracy utrzymanie porządku na stanowisku pracy nadal należy do istotnych zadań, a dzięki zamiatarce wszystko to, co spadło na podłogę, można szybko zebrać i wyrzucić – bez schylania się, szorowania i wycierania. Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty wydajnych maszyn dostępnych w KAISER+KRAFT, które zadbają o idealną czystość w Państwa firmie.
Porównanie produktów