+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Bateria
Czyszczenie filtra
Moc godzinowa
Napęd wałka zamiatającego
Obszar zastosowania
Odkurzanie pyłu
Pojemność
Pow. czyszczenia netto maks.
Szer. zamiatania
Szerokość
Wyposażenie techniczne, zamiatarka
 

Zamiatarki ręczne

Zamiatarki – następny krok w ewolucji miotły. Pracę, niegdyś wykonywaną poprzez siłę mięśni, z łatwością wykonują ergonomiczne, dokładne, wydajne i lekkobieżne zamiatarki.
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
| | |
Najlepsza cena
Zamiatarka
z 1 boczną szczotką, ręczna
netto
567,-
EUROKRAFT - Zamiatarka
z 2 bocznymi szczotkami, ręczna
netto
1.450,-
Zamiatarka
z 1 boczną szczotką, silnikowa
netto
5.390,-
Zamiatarka
system zamiatania Turbo
netto
2.260,-
Zamiatarka
system zamiatania Turbo z rolkami bocznymi z jednej strony
netto
3.390,-
Zamiatarka
system zamiatania Turbo z bardzo szeroką powierzchnią zamiatania
netto
4.150,-
Zamiatarka
system zamiatania Turbo, zasilanie akumulatorem
netto
od 5.210,-
netto
1.410,-
netto
3.380,-
netto
20.390,-
Zamiatarka
z zamiatarką z jednym wałkiem, silnikową
netto
6.480,-
Zamiatarka
z systemem podwójnych wałków, ręczna
netto
3.010,-
netto
3.290,-
Zamiatarka
z pojedynczym wałkiem i dwoma bocznymi szczotkami, ręczna
netto
2.640,-
Zamiatarka
z systemem wałków tandem, silnikowym
netto
6.710,-
netto
2.350,-
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
Zamiatarki
Urządzenia do czyszczenia, takie jak zamiatarki i myjki ciśnieniowe umożliwiają profesjonalne czyszczenie we wszystkich obszarach firmy i zapewniają oszczędność czasu. Elastyczne w użyciu i ergonomiczne zamiatarki zamiatają gruntownie bez żadnych pozostałości i wymagają jedynie niewielkiego nakładu sił, dlatego też nadają się przede wszystkim w miejscach, które wymagają częstego czyszczenia. Dzięki temu uproszczonemu zamiataniu duże dziedzińce i długie przejścia magazynowe będą w mgnieniu oka czyste. W zależności od zastosowania można wybrać zamiatarki w różnym rozmiarze i z różnym wyposażeniem. Wszystkie modele mają co najmniej jedną szczotkę boczną (często są to dwie szczotki) z bardzo odpornego na zużycie nylonu, która ułatwia zamiatanie kątów i również tam zapewnia nieskazitelną czystość. Ponadto dostępne są różnorodne szerokości zamiatania, dzięki czemu można szybko i fachowo sprzątnąć zarówno wąskie przejścia, jak i duże powierzchnie. W zależności od modelu poszczególne urządzenia do czyszczenia różnią się także wyposażeniem technicznym. Większe maszyny o dużej wydajności funkcjonują jako tzw. zamiatarki ssące i są wyposażone w system podwójnych wałków. Zapewniają one skuteczne czyszczenie wszystkich wykładzin podłogowych i mają napęd jezdny do automatycznego przesuwania do przodu. Mniejsze modele takie jak zamiatarki ręczne obsługuje się albo jedynie w sposób ręczny, albo są one wyposażone w silnikowy napęd wałka zamiatającego i elektryczne odkurzanie. Niezależnie od wyposażenia wszystkie wersje nadają się jednak do usuwania wilgotnych i suchych zabrudzeń, kurzu, piasku lub wiórów. Duże zamiatarki sprzątają również bez problemu duże przedmioty takie jak puszki po napojach.

Profesjonalne czyszczenie wewnątrz i na zewnątrz budynku
Ogromną zaletą zamiatarek jest możliwość stosowania ich wewnątrz i na zewnątrz budynków. Urządzenia te są elastyczne i lekkie w użyciu, a podczas pracy wydają jedynie niewielki szum. Do stosowania na zewnątrz służą również zamiatarki z silnikiem benzynowym, a nawet urządzenia z siedzeniem. W każdym zakładzie zamiatarki to wydajna i przyjazna pracownikom alternatywa dla miotły i szufli. Pod koniec długiego dnia pracy utrzymanie porządku na stanowisku pracy nadal należy do istotnych zadań, a dzięki zamiatarce wszystko to, co spadło na podłogę, można szybko zebrać i wyrzucić – bez schylania się, szorowania i wycierania. Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty wydajnych maszyn dostępnych w KAISER+KRAFT, które zadbają o idealną czystość w Państwa firmie.
Porównanie produktów