+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Ciśnienie
Wydajność
 

Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe usuną każdy brud: na podłodze, w kątach, szczelinach, na maszynach i elementach konstrukcyjnych. Dodatkowo wyposażone są w specjalistyczne dysze, które pomogą uporać się z każdym brudem.
Znaleziono 9 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 9 artykuł/-y/ -ów
Myjki ciśnieniowe
Myjki ciśnieniowe to jedne z wielu wydajnych produktów dostępnych w kategorii profesjonalnych urządzeń do czyszczenia. Myjki ciśnieniowe służą w wielu obszarach firmy głównie jako urządzenia do czyszczenia podłóg, jednak zakres ich zastosowań jest bardzo zróżnicowany, a dzięki różnorodnym funkcjom poszczególne urządzenia można idealnie dobrać do indywidualnych potrzeb. Czynnikiem, który odpowiada za wysoką wydajność czyszczenia, jest ciśnienie wody. Wyróżnia się przy tym myjki ciśnieniowe do okazjonalnego lub profesjonalnego stosowania. Do okazjonalnego czyszczenia w różnych obszarach idealnie nadają się regulowane myjki ciśnieniowe marki Kärcher, dzięki którym unika się uszkodzeń delikatniejszych powierzchni. Przyłącza do standardowych węży ogrodowych umożliwiają elastyczne stosowanie takiej myjki ciśnieniowej niemal w każdym miejscu. Do regularnego i profesjonalnego czyszczenia zaleca się myjki ciśnieniowe o mocy wytwarzającej ciśnienie do 200 bar. Te profesjonalne urządzenia umożliwiają łatwe czyszczenie wszelkich maszyn, elementów konstrukcyjnych, powierzchni roboczych i podłóg. Dzięki systemom frezowania zabrudzeń można usuwać nawet uporczywe zanieczyszczenia w obszarze przemysłowym. Myjki ciśnieniowe z podgrzewaniem wody dodatkowo podgrzewają wodę olejem napędowym w przeznaczonym do tego kotle grzewczym, a także są wyposażone w duży zbiornik na środek czyszczący. Myjek tych używa się także często do mycia samochodów ciężarowych. Wyposażeniem dodatkowym do tych urządzeń są między innymi specjalne dysze z różnorodną regulacją kąta strumienia wody i systemem zapobiegania skręcaniu się.

Ergonomiczna i niemęcząca praca dzięki systemowi Easy-Press
Ogromną zaletą tych profesjonalnych urządzeń do czyszczenia jest system Easy-Press. Te specjalne pistolety zmniejszają uczucie zmęczenia podczas dłuższego używania i umożliwiają ergonomiczną pracę przy niewielkim nakładzie sił. Ponadto te urządzenia do czyszczenia mają cały szereg innych przydatnych ustawień, które różnią się w zależności od modelu. KAISER+KRAFT oferuje do Państwa firmy najwyższej jakości profesjonalne urządzenia do czyszczenia od różnych dostawców.
Porównanie produktów